ספורטיבית ויוקרתית: יגואר XE החדשה בישראל

מאת: מערכת מןסטרים

מותג היוקרה הבריטי והנחשק יגואר מתחיל לשווק בימים אלו בישראל את הדור החדש של סדרת XE היוקרתית.

יגואר XE היא משפחתית סאלונית יוקרתית בעלת אופי ספורטיבי, אשר נחשבת לאחת מהמובילות בקבוצתה. הגרסה החדשה והעדכנית של יגואר XE זכתה השנה למתיחת פנים קלה, עם עדכוני עיצוב בחזית התורמים למראה ספורטיבי ודינאמי יותר ושיפרו את האווירודינמיות של המכונית לטובת ביצועים משופרים וצריכת דלק מופחתת. תא הנוסעים היוקרתי עבר שדרוג משמעותי עם מעבר לשימוש במשטחי מגע עם תצוגה משתנה בקונסולה המרכזית, דרכם ניתן לשלוט ולתפעל את מערכות הרכב השונות, ובנוסף ישנה ידית הילוכים אלקטרונית חדשה לתפעול נוח ומדוייק יותר של תיבת ההילוכים. שדרוג נוסף נעשה לאיכות החומרים והגימור, כשכמיטב המסורת של יגואר ניתן לקבל את ה-XE עם ריפודי עור איכותיים וגימור מוקפד בשלל שילובים צבעים, תפירות וטקסטורות גימור.

יגואר XE רכב יוקרה

רשימת אביזרי הבטיחות של יגואר XE השתדרגה גם היא, ומעתה מגיעה המכונית עם מערכת בקשת שיוט אדפטיבית עם סיוע לזחילה בפקקים, מערכת להתרעה על תנועה בשטחים מתים בצידי המכונית ומערכת להתרעה על עייפות הנהג. אל אלו מצטרפת מראה מרכזית חדשה המשולבת במצלמה האחורית המספקת תצוגה בזווית רחבה בעת נסיעה לאחור.

לישראל מגיעה יגואר XE עם מנוע 2.0 ליטר טורבו חזק וחסכוני המספק 250 כ”ס המחובר לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה המאפשר למכונית להאיץ ל-100 קמ”ש ב-6.5 שניות בלבד. מפרט האבזור העשיר כולל כסטנדרט ריפודי עור מלאים, מושבים קדמיים מתכוונים חשמלית ומחוממים, גג שמש פנורמי וחישוקי קלים מעוצבים בקוטר 18 אינטש עם צמיגים ספורטיביים. מחיר המכונית מתיל ב-359 אלף ש”ח לרמת גימור S ומגיע ל-375 אלף ש”ח לרמת גימור S פלוס.