סובלים מהזעת יתר? הכירו טיפול פשוט ויעיל

מאת: ד”ר מנו רובינפור מומחה בכירורגיה פלסטית 

סובלים מהזעת יתר? מסתבר שתופעת הזעת יתר בבית השחי הינה בעיה נפוצה בקרב גברים ונשים בגילאים שונים. הכירו טיפול חדשני לתופעת הזעת יתר בבית שחי, שהוכח אשר הוכח בהצלחה בגברים ובנשים. נפגשנו עם ד”ר רובינפור מומחה לאסתטיקה וכירורגיה פלסטית ושאלנו אותו עבורכם את כל השאלות

ד"ר רובינפור, בוטוקס, הזרקת בוטוקס, טיפול נגד זיעה לגברים, טיפול בהזעת יתר,טיפול אסתטי, טיפול יופי לגברים

לפי הערכות השכיחות במדינות חמות כמו ישראל שלנו אחוז הסובלים מהתופעה נע סביב 3-5% הזעת יתר מפריעה בעיקר בעונות החמות של השנה, אבל חלק מהמטופלים שהגיעו לקליניקה של ד”ר רובינפור, הצהירו שהם סובלים מהזעת יתר בכל עונות השנה.פרט לבעיה האסתטית של חולצה מוכתמת בזיעה,להזעת יתר מתלווה ריח לא נעים ישנם הבדלים גדולים בין נשים וגברים בנושא הזעת יתר בבית השחי. תופעת הזעת יתר נפוצה יותר בקרב גברים,מכיוון שמבנה שטח בית השחי אצל גברים יותר גדול ועל כן מספר בלוטות זיעה אצל גברים גדול יותר! אין ספק שהזעת יתר פוגמת באיכות החיים של הגבר המודרני, אשר חשוב לו להיראות במיטבו, לשדר אסתטיות ולהריח טוב. בטח ובטח בגברים המנהלים שגרת ספורט, כגון רכיבה על אופניים, ריצה וכדומה.הזעת יתר פוגמת באיכות חיים של חיילים ואנשי צבא אשר פעילות פיזית היא חלק מהשגרה שלהם.

ד"ר רובינפור, בוטוקס, הזרקת בוטוקס, טיפול נגד זיעה לגברים, טיפול בהזעת יתר,טיפול אסתטי, טיפול יופי לגברים

מעבר לכך, להזעת יתר יש השלכות על מראה הבגד ואורך חייו וזאת עקב מלחים שונים המצויים בתוך הזיעה, החולצה שסופגת את הזיעה ניזקת באופן בלתי הפיך,הנזק חמור אף יותר בשילוב חשיפה לשמש. אצל חלק מהאנשים (גברים ונשים) התופעה קשה במיוחד במצבים של לחץ או חרדה. לאורך השנים, התפתחו שיטות שונות לטיפול בבעיה,כגון הטיפול הכירורגי בו מתבצע ניתוק העצב הסימפתטי, שהיה פופולרי בעבר והיום פחות בשימוש.

ד”ר רובינפור מנתח פלסטי -מומחה לכירורגיה אסתטית ופלסטית, עם ניסיון של עשרות שנים,מקפיד להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות ומתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחום, נוכח לדעת שטיפול בהזרקת בוטוקס יעיל במיוחד בטיפול למניעת הזעת יתר וניתן להגיע אתו לתוצאות מרשימות ביותר. ד”ר רובינפור משתמש בשיטה ייחודית, המתחילה בשלב איתור של בלוטות הזיעה בבית השחי וסימונן באמצעות צביעה בטכניקה מיוחדת, שיטה זו מאפשרת לאתר את כל בלוטות הזיעה בקלות ולטפל בכל אחת מהן על ידי הזרקת בוטוקס.

ד"ר רובינפור, בוטוקס, הזרקת בוטוקס, טיפול נגד זיעה לגברים, טיפול בהזעת יתר,טיפול אסתטי, טיפול יופי לגברים

התהליך פשוט נקודתי וקצר אורך 10 דקות, נעשה בתוך המרפאה, לא כרוך בכאבים וללא תופעות לוואי וניתן לחזור לשגרה מיד עם תום הטיפול.אין הגבלות משום סוג לאחר הטיפול ותוצאות ניכרות כארבעה ימים לאחר הטיפול.

במרבית המקרים, הטיפול מחזיק עד 6 חודשים וכרוך בתחזוקה פשוטה של פעמיים בשנה!הטיפול מומלץ גם לכאלו שלא סובלים מהזעת יתר, אלא מעוניינים לשפר את איכות החיים, להיראות ולהרגיש טוב בכל שעות היממה.

הטיפול מתאים לגברים ונשים כאחד! לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד”ר רובינפור לחצו