מופע של פינק פלויד בישראל

ערב שכולו פינק פלויד!

מאת: סמדר שני Smadar Shani

UK PINK FLOYD EXPERIENCE הגיעה לישראל ואירחה את להקת Echoes הישראלית

אשר ידועה כבר ברחבי העולם, כאחת מלהקות המחווה של פינק פלויד המכובדות והטובות ביותר. בערב מדהים שכולו פינק פלויד! שתי להקות על במה אחת!  בשלוש הופעות ברחבי הארץ: בהיכל התרבות בתל אביב במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע ובמרכז הקונגרסים בחיפה.

 מופע של פינק פלויד בישראל

UKPFE הוקם לפני 10 שנים במטרה אחת ויחידה: להחיות מחדש את האווירה המיוחדת במופעי פינק פלויד – משכפול האפקטים הוויזואליים והגרפיים שליוו את המופעים הגדולים של הלהקה דרך עמידה מדויקת על הבמה ועד לקולו של סולן וגיטריסט הלהקה פול אנדרוז עם קול דומה להפליא לקולו של דיוויד גילמור שאף פיתח את קולו כדי להעתיק כל ניואנס ואינטונציה של גילמור.חברי ההרכב המופיעים זו הפעם השנייה בישראל הם מוזיקאים מנוסים ומוכשרים הלוקחים את הקהל למסע במנהרת הזמן עם רפרטואר השירים של הלהקה ועם מחווה מדהימה ללהקה האגדית במופע המציג את חוויית הפינק פלויד גם לקהל שלא ראה את המופעים המקוריים .

פינק פלויד בישראל

ההרכב “Echoes”, מבצע שירים מכל התקופות ובמיוחד מהשנים הגדולות של הלהקה בשנות השבעים. זוהי הפקה מושקעת של 10 נגנים הכוללת בין היתר גם סקסופוניסט ושלוש זמרות ליווי.ייחודו של ההרכב הוא בדגש שמושם על הפרטים הקטנים ביותר החל מביצוע התפקידים המקוריים בדיוק ובשלמות ועד להפקת סאונד ותאורה ברמה הגבוהה ביותר.

פינק פלויד במופע בישראל

בהופעותיה ECHOES אינה מנסה לתת פרשנות אחרת ליצירות של פינק פלויד אלא מנסה להעלות ביצוע מדויק ומוקפד וכל זאת על מנת לתת לקהל את התחושה שהוא יכול לעצום את עיניו ולהתמסר למוזיקה. הרפרטואר המוסיקלי של המופע יסב הנאה לנאמני פינק פלויד מכל הסוגים והזמנים.

לאור האירועים האחרונים והניסיונות לביטול ההופעה זהו ניצחון גדול של חברת הפקות הישראלית EGOeast אשר לא נכנעה לחרם ולטרור שמפעילים אמנים נגדנו ברחבי העולם !