הסרת שיער לגברים בלייזר

הסרת שיער לגברים – כל הסיבות להסיר שיער בלייזר

 

הסרת שיער בלייזר הפכה לאחד מסוגי הטיפולים הקוסמטיים היותר פופולאריים בקרב גברים בשנים האחרונות. הפריבילגיה של הסרת שיער מהגוף, כבר לא שמורה רק לנשים, וגברים אפילו מצאו לה שימושים אחרים שיכולים לתרום להם. שיער הוא דבר שצריך להישאר בראש ולעיתים יכול להפריע כאשר מופיע בכמות גדולה בגוף, מבחינה אסתטית או מבחינה רפואית. אז אם אתם עדיין מתלבטים אם לבצע הסרת שיער, הנה מגוון סיבות עיקריות לביצוע הסרת שיער אצל גברים, שיכולים לתרום לכם בכל מיני אופנים.

הסרת שיער פנים

לצד העובדה שגברים הטרוסקסואלים, התחילו לטפח את עצמם יותר בשנים האחרונות ולהסיר שיער מאזורים שונים בגוף, ניתן לראות גם צמיחה משמעותית בגברים שפונים לסידור זקן מקצועי ואפילו סידור גבות. כיום קצת כמו פעם, קיימות מספרות ייעודיות לגברים, שמציעות שירותי תספורת וסידור זקן, שהפכו למאוד פופולאריות בארץ בשנים האחרונות. אם בעבר הדבר היה שמור רק לתושבי תל אביב וסביבתה, כיום ניתן למצוא מספרה ייעודית לגברים כמעט בכל עיר.

כשמדובר בהסרת שיער בלייזר מהפנים, הדבר נותן מענה לצורך לבקר אצל הספר בכל שבוע או שבועיים. כמובן שעדיין צריך לסדר את תספורת הראש, אבל ניתן ליצור מצב שלא צומח שיער במקומות שלא מעוניינים בהם. לדוגמא אם יש לכם קו שיער ברור בזקן, ואתם לא אוהבים שצומח שיער מעל לקו הזה, ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר בחלק שאתם תמיד מגלחים. אותו הדבר לגבי סידור גבות. שימוש תכוף בסכיני גילוח יכול לגרום לפגיעות בעור, צמיחה של שיערות פנימיות, עור יבש, פצעונים ועוד. לכן פתרון כזה של סידור גבות או זקן בלייזר, יכול להיות מעולה.

הסרת שיער גוף

בעידן המודרני, גברים מוצאים שנשים יותר אוהבות את החזה והגוף שלהם חלק, במיוחד אם מדובר בגבר ששיער הגוף הטבעי שלו עשיר ומלא. יש המון גברים שנוטים לסבול מחוסר ביטחון בהסרת חולצה, או לבישת מכנסיים קצרים, עקב השיער הרב בגוף. גברים אחרים מוצאים פתרון זמני לתופעה ונוטים לקצץ את השיער בעזרת מכונת תספורת מיועדת לגוף, אך החוויה לא הכי נעימה ומצריכה טיפוח שוטף לצד הופעה של תגובות אלרגיות, פצעונים ושיערות פנימיות.

עוד צמיחת שיער נפוצה אצל גברים, היא שיער בגב, ולרוב זה הוא האזור הכי פופולארי לביצוע הסרת שיער בלייזר לגברים. בניגוד לשיער חזה, שהוא נושא נתון לוויכוח אם אוהבים אותו יותר או פחות, את השיער בגב אף אחד לא מחבב והוא מדמה מראה של אדם מבוגר ולא מטופח. נשים לא נוטות להימשך לזה וגברים מתביישים בכך, ולכן זה הוא אזור מאוד נפוץ להסרת שיער.

הסרת שיער למטרה רפואית

שיער גוף יכול לגרום להזעה מוגברת אצל אותו אדם. אם אתם סובלים מבלוטות זיעה רגישות, מה שאומר שאתם מזיעים בקלות, בטח לא תופתעו לשמוע שהשיער מגביר זאת. הלחות שמצטברת סביב השערות, גורמת להגברת הטמפרטורה באזור, מה שמוביל בסוף להזעה. אחד האזורים הכי נפוצים שניתן לראות את זה בהם זה בית השחי. בבית השחי קיימת הזעה גבוהה יותר בקרב גברים, מאשר נשים והסיבה העיקרית לכך היא שיער בית השחי.

גם אם מורחים דיאודורנט, הפעולה לא אפקטיבית כל עוד קיים השיער. התכשיר ברובו נמרח על שיער בית השחי וכמעט ולא מגיע לעור ולבלוטות הזיעה, מה שמונע ממנו מלהיות אפקטיבי. אז אם אתם נוטים להזעה בבית השחי, או שסובלים מהזעת יתר בטח תשמחו לדעת שהסרת שיער בלייזר יכולה לתרום לנושא.

הסרת שיער אצל ספורטאים

הסרת שיער אצל ספורטאים היא לא דבר חדש ובטח זו לא הפעם הראשונה שאתם שומעים עליה. זה הוא דבר ידוע שספורטאים נוטים לגלח אזורים שונים בגוף, לטובת הגברת ביצועים או נוחות במהלך המשחק, וחלקם אפילו לקוחות קבועים אצל הקוסמטיקאית.

לדוגמא שחקני כדורגל שמורידים שיער ברגליים, מהסיבה שמגני הרגליים נוטים לתלוש להם את השערות והם סובלים מזה. הדבר מוציא אותם מריכוז במהלך המשחק והם לא מרגישים בנוח. אותו הדבר קורה אצל שחיינים, שידועים בהורדת שיער מכל אזורי הגוף, מהסיבה שהם טוענים שהשיער מעכב את מהירות השחייה שלהם ופוגע בביצועים. אז במקום שיסבלו מגילוח תמידי או שעווה, קיים עבורם טיפול הסרת שיער בלייזר.