precor

אימון כושר שמתאים לך

מאת: מערכת מןסטרים

אין עוררין על חשיבותה של הפעילות הספורטיבית לגוף ולנפש, בפרט בעידן המודרני שבו אורח החיים הוא אינטנסיבי וגדוש, מה שגורם לנו לא פעם להזניח את עצמנו.

גם כשכבר עשינו את הצעד ונרשמנו לחדר הכושר, עדיין אנו נמצאים במאבק תמידי לשכנע את עצמנו לעלות על ההליכון, האופניים או האליפטיקל לשעה של פעילות שהיא מועילה אך למען האמת, מונוטונית למדי. כמובן שחדרי כושר מציעים מסכי טלוויזיה בהם ניתן לצפות תוך כדי הפעילות בערוצים קבועים, וחלקם גם מאפשרים לנו לא להשאיר את הטלפון הסלולרי בארונית האישית, כך שנוכל להאזין למוזיקה האהובה עלינו – אך עדין עבור רוב האנשים זה לא מספיק כדי להנעים את זמן הפעילות.
להנעים את זמן הפעילות, זה הקו שהנחה את חברת פריקור (Precor) בפיתוח ממשק ה-Preva.

prector

החדשני והמהפכני. פריקור  יצרנית ציוד כושר מקצועי מהמובילות בעולם, בגיבוי של מעל 20 שנים של הבנה מעמיקה של הענף ,משקיעה רבות בטכנולוגיות מתקדמות ובאיכות חווית אימון מותאמן אישית בעזרת מיטב המהנדסים. אבל החדשנות של פריקור לא מסתכמת רק ביצירת מכשירי ספורט יעילים וידידותיים למשתמש, אלא גם בהענקת חווית משתמש מקיפה – וזה בדיוק מה שבא ממשק ה-Preva לממש.

prector

מכשירי הכושר מסדרת Experience ®  המצויידים בממשק Preva משלבים בתוכם מסך מגע גדול, צבעוני ואיכותי ברזולוציה גבוהה דרכו ניתן לשלוט ולתפעל את מכשיר הכושר בקלות ובאינטואטיביות, בדיוק כמו שאתם מתפעלים את הטאבלט שלכם. דרך המסך תוכלו לבחור את תכניות האימון הרצויות ולקבל מידע מדויק בזמן אמת על הדופק, שריפת הקלוריות ועוד.

אבל ממשק ה-Preva  מציע הרבה יותר מכך, קודם כל בזכות העובדה שמדובר בממשק מקושר. הקישוריות לאינטרנט מאפשרת גלישה באתרים כמו פייסבוק, יוטיוב ואפליקציות שונות, אך גם הזרמת מדיה חיצונית, כך שניתן לצפות במגוון ערוצים, סרטים ותכנים המבוססים על שידורי רשת כמו נטפליקס. הזדמנות מעולה לצפות באחת הסדרות המדוברות ביותר של הרשת בזמן ששורפים קלוריות.
הקישוריות של Preva לא מסתכמת רק בהיבט הבידורי, ובלאפשר ליותר מתאמנים ליהנות מאימונים נוחים, מהנים ואפקטיביים.

 

prector

היא מאפשרת הרבה מעבר לכך. למשל, Preva כוללת גם אפליקציה לטלפון הסלולרי האוספת מידע גם אם אתם עוסקים בפעילות גופנית מחוץ לחדר הכושר, את אותו מידע ואת הפרופיל האישי שלכם תוכלו לקבל ברגע שתשתמשו במכשיר כושר מסדרת Preva, וכך נוצרת המשכיות של תכנית האימונים המאפשרת למקסם את התוצאות המופקות בכל אימון.

גם מאמני הכושר יכולים להשתמש בקישוריות של Preva, וכאן אנחנו נוגעים ברובד נוסף אותו מאפשר שיתוף המידע. מאמן הכושר יכול לקבל מרחוק מידע על קצב ההתקדמות של המתאמן תוך מעקב על הפרמטרים האישיים השונים, ובכך לראות את מידת האפקטיביות של האימון ולשנות את תכנית האימון בהתאם ליעדים שנקבעו. תארו לעצמכם שמאמן הכושר שלכם יוכל לדעת בדיוק את מידת המאמץ שהשקעתם באימון ולהשוות אותה לאימונים קודמים, זה יאפשר לכם לקבל אימון מתאים יותר ליכולות ולצרכים שלכם, אבל זה גם אומר שלא תוכלו לחפף.

prector

לבסוף, ממשק ה-Preva מאפשר גם יתרון כלכלי לבעלי חדר הכושר כאשר ניתן לדעת בכל רגע נתון את מצב התחזוקה של המכשירים, כמה שעות פעילות הם צברו והאם יש צורך בפעולות תחזוקה עבורם. כל אלו מאפשרים לסדרת המכשירים מצויידי Preva ליצור חווית שימוש שונה עבור המשולש המורכב מהמתאמן, המאמן ובעלי חדר הכושר, חוויה עכשווית הממקסמת את השילוב בין הייטק ודופק גבוה.

לפרטים ומידע נוסף
Precor איי.אס.פי פיטנס

https://www.precor.com/he/commercial