Let’s Drive , לטס דרייב, נהיגה ברכב ספורט מקצועי בליווי מדריך נהיגה מתקדמת

נהיגה ברכב ספורט מקצועי. קדימה Let’s Drive!

מאת: מערכת מןסטרים

Let’s Drive מציע חווית נהיגה מרגשת ברכב ספורט מקצועי על המסלול ומחוץ למסלול. בליווי מדריך נהיגה מתקדמת. מתנה מקורית ומרגשת ליום הולדת, ליום נישואין או כפרגון לעצמכם
כולל הדרכה אישית ללימוד טכניקות לשיפור יכולת הנהיגה. מה שיעזור לכם למקסם את חווית הנהיגה. הצילומים מיום הנהיגה ישארו איתכם למזכרת והטיפים שתלמדו במהלך היום ילוו אתכם הלאה גם בנסיעות היום יומיות.

לחווית הנהיגה שלי ב Let’s Drive  הגעתי במהלך חיפוש אחרי מתנת יום הולדת מקורית לבת זוג שלי.  ידעתי שהפעם אני חייב להפתיע וצריך למצוא מתנה מיוחדת ומקורית, מעבר לעוד יום כיף זוגי בספא. דבר נוסף שהיה חשוב לי הוא למצוא חוויה שנוכל לחוות אתה יחד.

היות ובת זוגתי היא בחורה שיודעת להעריך חוויות מרגשות, החלטתי להפתיע אותה בחווית נהיגה.השלב הבא היה להיכנס לאינטרנט לראות מה האופציות שמוצעות בתחום חווית נהיגה מוטורית וכך הגעתי ל Let’s Drive  שמציע נהיגה ברכב ספורט מקצועי. אופציה של חווית נהיגת מסלול לצד אופציה של  חווית נהיגה בכבישים המלהיבים של הרי ירושלים

על מנת לבחור את החבילה המתאימה ביותר, התקשרתי לטלפון שהופיע באתר Let’s Drive  .הגעתי ישירות לאביאל,  מדריך נהיגה מקצועי עם ניסיון רב בתחום הנהיגה בארץ ובחו”ל. התשוקה שיש לאביאל לנהיגה מקצועית הביאה אותו ואת יואל שותף במיזם, לפתח מקום ייחודי  בו יוכל להעביר לאחרים את הידע והניסיון שהוא צבר במהלך השנים
אביאל שהתגלה כקסם של בחור, ענה לי בסבלנות רבה על כל השאלות ונתן לי הסבר מפורט על כל האופציות, בירר אתי פרטים שחשובים על מנת להתאים לנו את החבילה המתאימה ביותר ושאל שאלות לעניין כגון “מה רמת הנהיגה שלי ושל בת זוגתי, התעניין אם יש לנו ניסיון בנהיגת מסלול, ווידא שיש לנו רישיון ידני בתוקף ומה הציפיות שלנו.

Let’s Drive , לטס דרייב, נהיגה ברכב ספורט מקצועי בליווי מדריך נהיגה מתקדמת
לאחר מכן, פירט בפניי את מגוון החבילות שמוצעות ב Let’s Drive   והמליץ לנו על החבילה הפופולארית ביותר “סובב הרי ירושלים” שילוב מנצח של נהיגה חוויתית ברכב ספורט, הדרכה בנהיגה מתקדמת, שמעבר לכך שהיא מעצימה את החוויה, יש לה המון ערך מוסף גם לנהיגה היום יומית. החבילה כוללת מדריך אישי
כל זאת בשילוב הנופים המדהימים של הרי ירושלים וצילומים למזכרת. זה מבחינתי סגר לי את כל הפינה. כל זאת מבלי לדאוג לדלק, צמיגים, בלאי וביטוחים מיוחדים. רק לבוא, להתניע. בקיצור החבילה המושלמת.
בין היתר מציע  Let’s Drive:

  • נהיגה עצמית ברכב ספורט מיוחד למשך כ-60 דקות.
  • קורס נהיגה מתקדמת ברכב ספורט נהיגה עצמית באחד מרכבי הספורט המיוחדים למשך כ-120 דקות.
  • או חווית נהיגה במסלול מירוצים- נהיגה עצמית באחד מרכבי הספורט המיוחדים במסלול מירוצים סגור המיועד לנהיגת מירוצים.

אני כאמור החלטתי ללכת על חבילת  “סובב הרי ירושלים”. אחרי שלב שריון תאריך וסגירת קצוות, ציוותו לי את המדריך יואל, שהמליץ לי לשמור על ההפתעה בסוד ולהפתיע את בת זוגתי ביום ההולדת שלה
“הסיפור כיסוי” היה שאת יום ההולדת שלה אנחנו פותחים בארוחת בוקר עם נוף מקסים וקינוח מיוחד בהרי ירושלים.
נקודת המפגש שלנו עם יואל המדריך הייתה בבית קפה “בר בהר” בצומת נס הרים, שממוקם בין המושבים נס הרים לבר גיורא. חווית הנהיגה נקבעה לשעה 10.30 בבוקר, שעה נוחה שאפשרה לנו להגיע מתל אביב בנסיעה נינוחה. כפי שהנחה אותי יואל בתזכורת שנתן לי יום קודם, החניתי את הרכב שלנו בחנייה של בית הקפה ונכנסנו פנימה.

התמקמנו מול תצפית פנורמית יפהפייה לנוף קסום עם אוויר צלול, בעודנו נהנים מהקפה שלנו, התקרב אלינו רכב ספורט מדהים ממנו יצא יואל ופנה לבת זוגתי ובישר לה שמתנת יום ההולדת שלה היא חווית נהיגה במסלול הרי ירושלים. משם עברנו לסובארו BRZ:שחיכה לנו בחניה בדריכות והתגלה כרכב ספורט חזק ומדליק.

Let’s Drive , לטס דרייב, נהיגה ברכב ספורט מקצועי בליווי מדריך נהיגה מתקדמת

אחרי שלב ההתרגשות והיכרות אישית התחלנו בתדריך על החוויה ותוואי הדרך הצפוי לנו, אבל לא פחות חשוב גם על הרכב בו ננהג. בכל זאת, לא כל יום יוצא לנו לנהוג על רכב ספורטיבי קל משקל עם הנעה אחורית וחווית הנהיגה בו שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים מהמכונית הרגילה שלנו.אחרי שהתיישבנו ברכב. התחלנו  להרגיש איך האדרנלין מתחיל להמריא. המנוע מתעורר עם צליל ספורטיבי מדליק. שמנו חגורת בטיחות ויצאנו לדרך.
פניה רודפת פניה, המבט ממוקד קדימה והמדריך מכוון אותנו. לבלום במקום הנכון! מהר מאד הביטחון מתגבר והחיוך נמרח על הפנים ונשאר עליהם גם הרבה אחרי שחזרנו ל”בר בהר” להרגיע את הדופק.

לתת בגז זה לא העיקר, וב-Let’s Drive יודעים לשלב בין כיף לפרקטיקה ומלמדים אתכם גם להיות נהגים טובים יותר. לפני שעולים לרכב מתחילים בבהסבר על הרכב בו נוהגים, תוואי הכביש, הפיתולים והפניות ומקבלים תדריך בטיחותי. כי הבטיחות מעל הכל. אחר כך אפשר לגשת למכונית להתמקם במושבים הנמוכים בתנוחת הנהיגה הנכונה  ולצאת לדרך לנהיגה מלאת אדרנלין. במהלך הנהיגה, המדריך האישי שברכב מסביר ומלמד טכניקות לשיפור יכולת הנהיגה. מה שיעזור לכם לשלוט טוב יותר ברכב ולמקסם את חווית הנהיגה. הצילומים מיום הנהיגה ישארו איתכם למזכרת, אבל גם הטיפים שתלמדו במהלך היום ילוו אתכם הלאה גם בנסיעות היום יומיות.

אם בא לכם לחוות באופן אישי את החוויה המדהימה שחווינו

השאירו פרטי התקשרות ותנו לנו לטפל בכל השאר!