כד דקור ריהוט גן מעוצב מואר

ריהוט גן מואר ומעוצב למרפסת ולגינה

מאת: סמדר שני Smadar Shani

כד דקור מציג ריהוט גן ופריטים משלימים איכותיים ועמידים במיוחד, יבוא מאיטליה המתאימים לעיצוב החוץ והפנים. הקולקציה החדשה לקיץ 2020 כוללת למעלה מ- 400 כדים מעוצבים בשלל גדלים וצבעים. ריהוט גן יוקרתי. ברים במגוון גדלים. כדורים מוארים וצמחייה מלאכותית.

מה כיף יותר מלשבת בסוף היום על פינת ישיבה מפנקת במרפסת וליהנות ממזג האוויר הים תיכוני שלנו? לכן עם בוא הקיץ יצאנו להתרשם מההיצע בשוק ומצאנו שרהיטי גן רבים שנמכרים בארץ אינם מתאימים כלל לתנאי האקלים שלנו. ריהוט גן חשוף לתנאי מזג האוויר 24 שעות ביממה בכל עונות השנה, לכן הוא מוצר בעל בלאי גבוה במיוחד.  לכן, בבחירת ריהוט גן יש לשים דגש על איכות המוצר. הכלל של “זול מתברר בסוף כיקר” מקבל משנה תוקף בכל הנוגע לריהוט גן.

בחיפושינו אחר ריהוט גן איכותי ועמיד, התגלגלנו לחברת כד דקור יבואנית מובילה של כדים, ריהוט גן ופריטים משלימים לבית ולחוץ העשויים פולימרים באיכות הגבוהה ביותר.
מנכ”ל כד דקור רונן אימרגליק אדריכל בהשכלתו,
זיהה את הנישה במהלך עבודות עיצוב שעשה לגינות ומרפסות. כד דקור הוקמה בראשית שנת 2013 על ידי רונן אימרגליק. מאז הוקמה התרחבה כד דקור וכיום היא יבואנית של מספר חברות עיצוב איטלקיות בתחום הפלסטיק ועוסקת בייבוא של כדים בשלל גדלים, צבעים וצורות, מוארים ושאינם מוארים, ריהוט גן, כלים משלימים, וצמחייה מלאכותית וביצוע עבודות עיצוב בעזרת צמחיה מלאכותית למשרד ללובי חללים פרטיים ומסחריים .

רונן מסביר שהיום החצר, המרפסת והגינה הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהבית, לא רק פיזית אלא גם עיצובית והם מהווים אזור אירוח נוסף. אין כבר חלוקה מסורתית בין פנים לחוץ, היום המגמה היא לבחור רהיטים ואביזרים שמתאימים לשני האזורים, מתוך חשיבה על דינמיות. יש טשטוש גבולות בין פנים וחוץ. שמתבטא בעיקר בשימוש בפריטים מעוצבים.רונן מייבא מאיטליה ריהוט גן ופריטים מעוצבים של מיטב המעצבים.
הטרנד העכשווי הוא ריהוט גן ופריטי עיצוב מוארים שמייצרים אווירה קסומה ומשדרגים כל חלל. גם צמחייה מלאכותית איכותית נמכרת מצויין מכיוון שהיא נראית יפה לאורך כל ימות השנה, וחוסכת תחזוקה

מסתבר שניתן לרכוש בכד דקור גם עמדות בר במגוון גדלים שמעבר לכך שהם מהווים פריט עיצובי הם שימושיים מאד לאירוח. פעם, כשהיו אומרים לנו פלסטיק היינו נבהלים…חברת כד דקור מוכיחה לנו שפלסטיק זו לא מילה גסה אלא ההפך זה הטרנד שהולך לכבוש אותנו הקיץ .

“יותר ויותר אנשים בוחרים ברהיטי חוץ וכדים מפלסטיק בזכות העמידות לתנאי מזג האוויר בארץ, ובעיקר הכלים המוארים המייצרים אווירה ומשמשים גם ככדים וגם כגופי תאורה”, מספר רונן מנכ”ל החברה.
כד דקור הינה יבואנית מובילה של כדים, ריהוט גן ופריטים משלימים לבית ולחוץ העשויים פולימרים באיכות הגבוהה ביותר.

הקולקציה החדשה של כד דקור לקיץ 2020 הינה קולקציה איטלקית מעוצבת ואיכותית הכוללת למעלה מ- 400 כדים מעוצבים בשלל גדלים, וצבעים המתאימים לעיצוב החוץ והפנים. ריהוט גן יוקרתי, ברים במגוון גדלים וצמחייה מלאכותית.

כל מוצרי חברת כד דקור הנמכרים בישראל הינם ידידותיים לסביבה וניתנים למחזור, בשלל גדלים וצבעים מרהיבים, קלים לנשיאה, אינם שבירים ואינם מתבקעים, מתאימים לכל מזג אוויר ואינם דוהים גם תחת השמש הישראלית החמה. חלק גדול מהרהיטים הם רהיטים מודולרים שניתן לתכנן את העיצוב שלהם לבד, לדוגמה אדניות שהן גם כיסאות ישיבה וכדומה.

 

כד דקור נולדה אחרי עיסוק של כמעט שני עשורים באדריכלות, המפגש עם המוצרים האיטלקיים היה מיקרי כאשר לקוח  שביקש לעצב דירת גג גדולה ביקש לייצר מיסוך בינו ובין העיר. החיפוש אחר האדניות המתאימות הוביל את מנכ”ל כד דקור, רונן אימרגליק עד איטליה לחברת Euro3Plust שפועלת בתחום הפלסטיקה משנת 1972.  שם נחשף עולם שלם של  כדים ומוצרים הכוללים רהיטים מעוצבים לחצר ולכל חללי הפנים.

המדובר בקולקציה של כדים ומוצרים משלימים המתאפיינת ברב גוניות ויכולת לרהט וליצור סביבה ביתית ואוירה קסומה בזכות אותם אובייקטים מוארים, יוקרתית וחדשנית, במקומות ציבוריים או פרטיים.

“העיצוב הוא כבר מזמן תפיסת חיים בבית, במשרד, ועכשיו גם בחוץ. כד דקור מייבאת מוצרים של חברות  איטלקיות מובילות שהצליחו לייצר דיאלוג בין המסורת של השימוש בכלים וכדים, לחדשנות, איכות הסביבה, ובעיקר האיכות. ארגונים ואנשים מחפשים דברים שאפשר להעביר ממקום למקום, ששומרים על עמידות ואיכות לאורך זמן, מסביר רונן אימרגליק, מנכ”ל כד דקור.

הרעיונות, העיצוב, הטכנולוגיה, החומרים  – הכל שייך לדור החדש של תפיסת המגורים המעוצבת, “מעבר לעובדה שמדובר חד משמעית בעיצוב, המדובר גם בנוחות”, מסביר מנכ”ל כד דקור, רונן אימרגליק, “אנשים היום מעדיפים להשקיע בעצים שאפשר לשתול בכלים גדולים ומעוצבים שהופכים לפינות מעוצבות, אך גם ניתנים למעבר איתנו לבית או לדירה הבאה, ופחות בשתילה בתוך האדמה”.

חלל התצוגה ומחסני החברה נמצאים בגבעת חן הסמוכה לרעננה ובימים אלה מתרחבת החברה ומקימה גם חנות אינטרנטית.

הקליקו להתרשמות מהקולקציה החדשה!