שרתון מרכז שירות פיג'ו סיטרואן בראשון לציון

שרתון | מרכז שירות חדש פיג’ו סיטרואן

מאת: סמדר שני Smadar Shani

 שרתון מרכז שירות מורשה של קבוצת דוד לובינסקי יבואנית פיג’ו סיטרואן בישראל באזור התעשייה המזרחי של ראשל”צ חודש ושודרג בטכנולוגיה החדשנית ביותר שקיימת בתחום הרכב ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מרכז השירות החדיש ערוך לקבלת הדגמים החדשים ההיברדים של דגמי פיג’ו וסיטרואן

 שרתון מרכז שירות פיג'ו סיטרואן בראשון לציון

מרכז השירות המחודש לדגמי לפיג’ו סיטרואן שוכן באזור התעשייה המזרחי של ראשל”צ ומהווה מרכז שירות מורשה ברשת השירות של קבוצת דוד לובינסקי יבואנית פיג’ו סיטרואן בישראל. שרתון בבעלות החדשה
של דודי אוזן עם מוניטין וידע ניסיון וותק מעל 30 שנה, שהתחיל את דרכו בחברת לובינסקי בתור חשמלאי רכב, סוגר מעגל ורוכש את מוסך שרתון.
דודי אוזן בעל תעודות ניהול והסמכה בחשמל, מיזוג ומכונאות רכבים היברידים. המחזיק בעוד שני מרכזי שירות לרכבי אופל בראשון ובאשדוד, יישם במרכז השירות המחודש את הידע והטכנולוגיה החדשנית ביותר שקיימת בתחום ההרכב, כולל עמדת טעינה היברידית. שרתון עבר שידרוג מאסיבי בשביל להתאים את השירות לרכבי הדור החדש וללא ספק עומד בסטנדרטים הגבוהים של לובינסקי יבואן פיג’ו וסיטרואן בישראל.

 שרתון מרכז שירות פיג'ו סיטרואן בראשון לציון

מרכז שירות שרתון עומד בכל אמות המידה הנקבעות על ידי היצרן ומחוייב לאמנת השירות והחזון של קבוצת דוד לובינסקי מתוך מחשבה והתמקדות בלקוח, חשיבה חדשנית, מעורבות אישית והזדהות עמוקה עם צרכי הלקוח. צוות המרכז שם למטרה לשרת ולדאוג ללקוחותיו למקצועיות, בקרת איכות קפדנית, תוצאות של איכות, דיוק ויושרה, רמת אמינות גבוהה, שירות אדיב ויחס אישי וחם והוא ערוך לתת את כל מכלול הפתרונות:

מכונאות כללית על ידי מכונאי רכב מוסמכים ומובילים בעבודתם תוך שמירה על איכות ורמה גבוהה בהתאם לתקני היצרן. צוות מרכז שירות שרתון – מוסך פיג’ו סיטרואן ראשל”צ, עובדים בשיטות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בעולם הרכב ועוברים השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו”ל. המחלקה מאויישות ע”י כח אדם מנוסה ניסיון רב.מרכז שירות שרתון מבטיח ללקוח כי יקבל את רכבו במצב מצויין ובטוח לנסיעה לאחר טיפול במחלקת המכונאות.

מחלקת דיאגנוסטיקה מצויידת בציוד טכנולוגי מתקדם לטיפול בכל דגמי פיג’ו סיטרואן, המסייע לאנשי המקצוע לאתר תקלות באופן מקצועי ומעניק את הפתרונות המתקדמים ביותר לאיתור ואיבחון תקלות ברכב.

מחלקת פחחות וצבע מהמתקדמות ביותר המספקת שירותים מקיפים לכל סוגי הרכבים. בה מתבצעים כל תיקוני הצבע והפחחות בעזרת ציוד מתקדם וניסיון מקצועי ואמין שיחזיר את רכב הלקוח למצבו המקורי.

מחלקת חשמל ומיזוג אוויר המספקת את כל הפתרונות לרכב.