תכשיטי גברים Luca Barra לוקה בארה

חדש! תכשיטי גברים Luca Barra

מאת: סמדר שני Smadar Shani

מותג התכשיטים Luca Barra לוקה בארה נוחת בישראל עם קולקציה תכשיטי גברים מקז’ואל ועד אלגנט במחירי  119 עד 299 ש”ח.

מותג התכשיטים Luca Barra לוקה בארה נוחת בישראל לאחר שהשיק חנויות עצמאיות ברחבי איטליה ומוצריו נמכרים במעל  ל- 1500 נקודות ברחבי העולם. הוא נוחת בארץ עם קולקציה שלמה לגברים. הקולקציה עוצבה עם אלמנטים קיציים בולטים בהשראת הים בהם אייקונים ימיים כשושנת הרוחות, עוגנים ועוד. היא כוללת מבחר רחב של צמידים עם אבני חן קריסטלים צבעוניים, שרשראות ותליונים.

https://www.facebook.com/Gentleman.MansWorld/

בקולקצייה תכשיטי גברים מסגנון קז’ואל ועד אלגנט במחירים נגישים ובמגוון רחב הכולל טבעות, צמידים, שרשראות, תליונים וחפתים.  תכשיטי המותג מתחדשים מידי עונה, כך שבכל שנה מוצגות 4 קולקציות מרעננות ועכשוויות, שעוצבו מתוך רצון לתת מענה לאופי ולביטוי האישי של כל אחד תוך התאמה מרבית להעדפותיו.

המגוון הרחב מאפשר להתאים את התכשיטים בקלות לסטייל האישי ולאירועים שונים החל מצמידים משובצים באבני חן  טבעיות כמו עין נמר, אוניקס ולפיס  ועד שרשראות  עם ציפויי פלדיום זהב ורוזגולד. התכשיטים עשויים במגוון שיטות – מייצור תכשיטים מסורתי-אותנטי עד לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לייצור תכשיטים המבטיחות עמידות לאורך זמן .

אמנם לישראל מגיע Luca Barra רק כעת, אך הקשר הישראלי נוצר כבר לפני מעל לשנה, שכן הפרזנטורית המובילה של המותג ברחבי העולם היא לא אחרת מאשר הדוגמנית הישראלית המובילה עדן פינס.

מחירי התכשיטים: החל מ 119 ₪ ועד 299 ש”ח

את הקולקציה המלאה ניתן להשיג ב- 48 סניפי רשת ג’נטלמן ברחבי הארץ עם אחריות בת שנה לכל תכשיט.