חברת יורוסטנדרט עם מזקקת קעואר

יורוסטנדרט מהדקת שיתוף פעולה עם מזקקת קעואר

 מאת: סמדר שני Smadar Shani

חברת יורוסטנדרט מתרחבת וותשווק באופן בלעדי את מגוון המוצרים האיכותיים של מזקקת קעואר

בהמשך להצלחה מסחררת של מותג הערק -יודה אשר פותח על ידי הצוות המקצועי של חברת יורוסטנדרט בשיתוף עם מזקקת קעואר, הוחלט להרחיב את הפעילות המשותפת בין החברות. חברת יורוסטנדרט תהיה מעכשיו המשווקת הבלעדית של מגוון מוצרי מזקקת קעואר, ביניהם מגוון הערקים האותנטיים של משפחת קעואר ותזקקים שונים.
חברת יורוסטנדרט יבואנית האלכוהול השנייה בגודלה בישראל מרחיבה את סל מוצריה כחלק מצמיחתה המתמדת בשוק המקומי .
חברת יורוסטנדרט מייבאת מותגי אלכוהול ובניהם מותגים כמו וודקה רוסקי סטנדרט, זוברובקה, וודקה גרין מארק, וודקה חלבני דאר, קוניאק גודה הכשר, יינות מבעבעים וורמוטים של המותג גאנצ’יה ההיסטורי – יצרן המבעבעים הראשון באיטליה, מבחר יינות מהעולם ומהארץ, ערק יודה, וויסקי גלן סקוטיה, וויסקי אינשמורן, וויסקי קילכומן, וויסקי אדראדור, בירות בלטיקה וג’מס הישראלי, בורג’ומי – מותג המים המינרלים פרמיום יוקרתי מגאורגיה ומותגים נוספים אחרים.

הסיפור של קעואר
לפני כ-70 שנה הקים איסקנדר קעואר, נצר לשושלת מכובדת ובעלת ההשפעה, מפעל קטן לזיקוק ערק. טעם הערק של קעואר היה כה משובח, שמיד התחבב על כל תושבי האזור. לאחר מותו, ירשו את המפעל בניו, שהמשיכו גם הם בעשייה המבורכת. היום המפעל מנוהל על ידי הנכדים, שהחליטו לקחת את העסק עוד כמה צעדים קדימה, לשפר את המתכון המשפחתי ולהוסיף לאיכות החומרים ושיטות הייצור שיטות מתקדמות של אוטומציה ומדידה, המאפשרות לוודא שכל טיפה בכל בקבוק בעלת אותו טעם משובח בדיוק, ללא מגע יד אדם.
זה קרה בשנת 2009 וכבר בשנה שלאחר מכן זכה ערק קעואר במדליית הזהב הראשונה שלו, בתחרות יין ואלכוהול יוקרתית של מזרח התיכון “TerraVino 2010”. המזקקה זכתה במדליית זהב נוספת בתחרות האלכוהול הבינלאומית בלונדון בשנת 2011.
מאז זכו המשקאות המיוצרים במפעל של קעואר, שנכון להיום נחשב לאחד המתקדמים ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית, בפרסים רבים ומקומות ראשונים בתחרויות נחשבות והביאו כבוד למסורת המפוארת שהתחיל בשעתו סבא איסקנדר. הכל נשאר במשפחה.
אחרי יותר מעשור של שאיפה לשלמות לצד ההקפדה על המסורת ועל איכות חומרי הגלם, אפשר להגיד באופן חד משמעי – מדובר ביצירות אומנות של ממש: אניס טבעי מובחר, אלכוהול משובח ומים צלולים, שמתחברים יחד לטעם בלתי נשכח.

בין היתר ייכנסו המוצרים הבאים:

אל פאשה– מחיר מומלץ לצרכן 65 ₪
קעואר ירוק 45% – מחיר ממולץ לצרכן 92 ₪
קעואר שחור 53% – מחיר מומלץ לצרכן 120 ₪
ברנדי גלילי משובח – מחיר מומלץ לצרכן 105 ₪

כל המשקאות המיוצרים במזקקת קעואר כשרים תחת השגחת רבנות נוף הגליל ובד”ץ קהילות.