יקב לה פורה בלאנש

יקב “לה פורה בלאנש” מציג יינות חדשים וחבילות שי

מאת: סמדר שני Smadar Shani

יינות מבציר חדש של יקב לה פורה בלאנש וחבילות שי מהודרות שכל אחד ישמח לקבל בחג ישירות מהיקב לצרכן במחירים מפתיעים

יקב לה פורה בלאנש, יקב בוטיק הממוקם באזור חבל יתיר חרט על דגלו מאבק על מחירי היין הלא הוגנים אשר פוגעים בפיתוח תרבות היין בישראל.
המטרה של יקב לה פורה  היא ברורה וחד משמעית! למכור את היין מהיקב ישירות לצרכן ולחסוך את כל שרשרת העמלות שבדרך. כדי שזה יקרה הם לוקחים את הסיכון ומתחייבים לא להיכנס לחנויות הפיזיות ובכך להשאיר את המחיר האמיתי של היין. את המהלך האמיץ מוביל יעקב בריס מנכ”ל יקב “לה פורה בלאנש” והיינן הראשי של היקב  ברונו דרמון.
יקב לה פורה בלאנש השיק בהמשך למהלך אתר יקב עדכני עם חנות און ליין ושירות משלוחים זריז, פעילויות כמו “וובינר יין” מתקדם ועוד עשייה רבה.

לקראת החגים ריכזנו עבורכם רשמי טעימה של מגוון יינות איכותיים במחירים מפתיעים שניים מהם מבציר חדש לגמרי :

תלפיות לבן 2019 (חדש) הינו ממסך לבן המבוסס על ענבי רוסאן (80%) ושנין בלאן (20%).
ליין ארומה פירותית רעננה של תפוח ירוק ולמון גראס עם נגיעות אשכולית לבנה. הוא בעל חומציות מודגשת, פריך ועשבוני וגוף בינוני נהדר. מחיר- 65 ₪.

תלפיות אדום 2017 הינו ממסך שהופק משילוב של ענבי קברנה סוביניון (80%)שיראז (6%) ופטי-ורדו (7%) מכרם יחידני ״שדה כלב״ בגובה של כ-900 מטר, עם השלמה של מעט מרלו.
היין התיישן כ-8 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקני  ולא עבר תהליכי סינון כלשהם. זהו יין צעיר ועסיסי, בעל בשומת פירות אדומים צעירים (פטל ושזיף אדום), שההתיישנות המתונה שלו בחבית הוסיפה לו מורכבות של שוקולד, עור חדש ויער אורנים. הוא בעל גוף בינוני וחומציות טובה, נגיש ומיועד לשתיה מיידית. מחיר -65 ₪.

אריאל לבן 2019 (חדש) הינו ממסך ייחודי המבוסס על ענבי ויוניה (80%) ושנין בלאן (20%) שגדלו במצפה רמון, שבפסגת הנגב הישראלי. היין בעל ארומות פריחה אביבית, פרי לבן בשל ומלון ירוק, לצד אגוזיות נעימה. בלגימה הוא מפגין גוף שמנוני ומפתיע, חומציות אל גנטית וסיומת מאוזנת. מומלץ להגיש צונן. מחיר – 85 ₪.

יקב לה פורה בלאנש יין לבן אריאלדביר (קברנה/שיראז/מרלו)2017 הינו בלנד שהופק משילוב ענבי קברנה סוביניון (45%) ושיראז (33%) מכרם יחידני ״שדה כלב״, השוכן בין ההר הגבוה (רום 900 מטר) ומדבר יהודה, והשלמה של מרלו (22%). היין התיישן 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקני ולא עבר תהליכי סינון כלשהם.

ליין צבע בורדו-אדום בוהק, ניחוחות גרגירי יער כהים (פטל שחור ודובדבן) ופלפל שחור. עם ההתפתחות בכוס מתווספים גם מאפייני טבק ועשן. הוא חלק ונהדר, ועל אף שהוא מוכן כבר כעת לשתיה הוא יתפתח היטב בשנים הקרובות. מחיר -100 ₪.

יקב לה פורה בלאנש יין אדום דביריער לבנון 2017(חדש) הופק מהנוזל הראשוני (ללא סחיטהfree-run ) של ענבי קברנה סוביניון (100%), שגדלו בכרם “שדה כלב” השוכן ברום 900 מטר, בין ההר הגבוה ומדבר יהודה, ונבצרו בבציר ידני וסלקטיבי.
היין התיישן 24 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקני ולא עבר תהליכי סינון כלשהם.
יין הדגל של היקב מיטיב לבטא את הפילוסופיה הייננית ואת הטרואר המופלא של כרם “שדה כלב”. צבעו בורדו כהה מאד וכמעט שחור. ארומה שופעת של גרגירי יער שחורים אינטנסיביים ושוקולד מריר בלגי, לצד פלפל ירוק טרי, רוזמרין, סיגליות ופריחת לוונדר. רכות מלטפת בכל לגימה שמגלה לאט רבדים נוספים החבויים ביין.
מחיר -220 ₪ (מחיר השקה עד ה1 לספטמבר 195₪)

באתר יקב לה פורה בלאנש תוכלו להכנס לחנות היקב לרכוש יינות ומארזים חגיגיים של יינות לחגי תשרי וחגיגות אחרות.