22.7 טעימת יין און ליין עם יקב לה פורה בלאנש

טעימת יין און ליין עם יקב לה פורה בלאנש

מאת: סמדר שני Smadar Shani

טעימת יין און ליין עם יקב לה פורה בלאנש. ביום חמישי 23.7 בשעה 20:30 יתחיל שידור “וובינר” עם היינן ברונו דרמון יקב לה פורה בלאנש. השידור יכלול גם קטעים מצולמים מהכרמים, היקב ומרכז המבקרים החדש שהיקב עומד להשיק בקרוב. בטעימה יארח ברונו גם הסומלייה אפי כוץ לטעימה משותפת.

יקב לה פורה בלאנש לא מפסיק לחדש ולרגש והפעם שידור וובינר של היינן ברונו דרמון לטעימה שידור ישיר ואינטראקטיבי עם חובבי היין שיצטרפו לטעימה.
לקוחות וחובבי יין שירשמו לטעימה עד לתאריך 16/7 יקבלו לביתם ערכת טעימות ויוכלו לטעום את היינות יחד עם היינו ברונו דרמון ואורחיו. בסיום הטעימה יוכלו הגולשים גם לשאול שאלות ולנהל שיח בנושא היינות והיקב.

הרשמה לטעימת היין החדשנית ניתן לבצע באתר היקב

ערכת הטעימות כוללת חמישה בקבוקים בגודל של 20 cc של היינות:

לה פורה בלאנש תלפיות לבן 2018

לה פורה בלאנש תלפיות אדום 2017

לה פורה בלאנש דביר פינו נואר 2017

לה פורה בלאנש דביר קש”מ 2017

לה פורה בלאנש דביר בקרנה 2017

 

הדור הבא של חווית צריכת יין טעימת און ליין עם היינן בלווי ערכת דוגמיות שכמוהה לא ראיתם

מחיר חווית הוובינר, הערכה ומשלוח עד הבית הינו 130₪ לערכת טעימה ו- 250 ₪ לשני ערכות טעימה. ויש גם אופציה לערכה בגודל אמיתי
*מי שיעדיף לקבל את היינות בגודל אמיתי יוכל לרכוש את חווית הוובינר, הבקבוקים והמשלוח במחיר 389₪.  כך תוכלו גם להזמין חברים לטעימה או לערוך אותה יחד עם המשפחה.
אל היינות תצורף חוברת מעוצבת הכוללת פירוט על כל אחד מיינות יקב לה פורה בלאנש שישתתף בטעימה וקופון הנחה לרכישה הבאה בחנות האון ליין של יקב לה פורה בלאנש.

וובינרים נוספים: הוובינר הראשון מתוכנן ל 22/7 אבל ביקב לה פורה בלאנש כבר מתכננים לבצע לפחות 2 וובינרים מדי חודש. פרסומים על מועדי הוובינרים הנוספים יעלו באתר ובסושיאל של יקב לה פורה בלאנש..

הרשמה לוובינר היין באתר היקב

22.7 טעימת יין און ליין עם יקב לה פורה בלאנש