יקבי כרמל

יקבי כרמל לשולחן החג

מאת: סמדר שני Smadar Shani

מה נשתה הלילה הזה? יקבי כרמל מחדשים לשולחן חג הפסח עם יינות איכותיים במחירים שווים לכל כיס ובגדלים מגוונים

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל פועל כבר 138 שנים מבלי לפספס אף בציר. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל,  היקב עשה מהפך בעשורים האחרונים והשתדרג בסדרות שונות, מיינות שולחנים מיינסטרים ועד ליינות סופר פרמיום, המייצגים את אזורי היין הטובים בישראל וזוכים להצלחות מקומיות ובינלאומיות רבות, ולפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.

חג הפסח קרב ובא הוא הזדמנות מצויינת לחגוג עם מגוון היינות של יקבי כרמל ולהתאימם לארוחת החג:
יקבי כרמל

חדש! בציר חדש לסדרתSelecteD  מחיר – 30 ש”ח .סדרת SelecteD ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יין מובילה, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן.

יקבי כרמל

סדרת Private Collection  – יקבי כרמל בציר חדש ליינות הלבנים בסדרת Private Collection סדרת היינות עטורת המדליות.אידיאלי לאירוח או כמתנה

יקבי כרמל

 Private collection מרלו 2018, בבקבוק מגנום (1.5 ליטר) מחיר – 80 ש”ח  יקבי כרמל משיקים לראשונה בקבוק מגנום מפואר (ליטר וחצי) של Private Collection מרלו 2018, שכל משפחה תשמח לקבל או לתת לארוחת החג. היין ארומטי, בוגר, בעל נוכחות בולטת, מתאים לשילוב עם מנות בשר ועוף.

 

 יקבי כרמל

Private collection שרדונה 2019, בבקבוק 375 מל’  יקבי כרמל מחדשים ומשיקים בקבוק אישי בגודל 375 מ”ל של יין Collection Private  מסוג שרדונה, המצטרף לבקבוקים המוקטנים של יינות אדומים בסדרה.Private collection  שרדונה 2019 יין ארומטי בעל חומציות גבוהה, רענן ומתאים לשילוב עם ארוחות קלות או מנות פתיחה.
מחיר מומלץ ליינות סדרת Private Collection שרדונה 2019 וקברנה סובניון 2018 בגודל אישי (375 מ”ל)  –20 ₪. 

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות.

*טיפ של יפתח פרץ – יינן ראשי של יקבי כרמל: “אל תחכו עם פתיחת בקבוק היין הנבחר להמשך הערב. אני ממליץ לחלוץ את כל הבקבוקים כבר בתחילת הערב ולתת להם לנשום, כך הם יהיו מוכנים עם טעמם הנפלא לשלב השתייה, ושיהיה לחיים”.