בר אורבני חדש בתל אביב לוינסקי 39

מאת: סמדר שני Smadar Shani

בלב האזור התוסס של שוק לוינסקי, הוקם חלל האירועים ובר אורבני לוינסקי 39 LEVINSKY39 Rooftop על גג של בניין משרדים שמשקיף על כל העיר

חלל האירועים והבר החדש, ממוקם על גג בניין משרדים, בלב האיזור התוסס של שוק לוינסקי ובמרכז הליכה משדרות רוטשילד. לוינסקי 39 LEVINSKY39 Rooftop שייך לאנשי לילה וותיקים שבבעלותם מקומות בילוי שהפכו למוסדות במרוצת השנים, שיצקו ניסיון של שנים באירוח ובהבנת הלקוח אל תוך החלל וכל זאת בכדי לתת חווית אירועים אחרת, מבלי לצאת מתל אביב.

חלל האירועים ובר אורבני LEVINSKY39 Rooftopהמקום מורכב משלושה חללים דינאמיים המספקים מבט פנורמי על קו האופק הייחודי של תל אביב. כל שלושת החללים מדברים בשפה עיצובית עכשווית שתעניק לאירוע שלכם אספקט אורבני ואדג’י. LEVINSKY39 Rooftop כחלל אירועים מיועד לתת מענה למנעד רחב של סוגי אירועים בין אם מדובר באירועי בוטיק, אירועי חברה, אירוע פרטי, חתונות, כנסים והשקות, ומתאים לאירועים של עד 250 מוזמנים.

חלל האירועים ובר אורבני LEVINSKY39 Rooftop

LEVINSKY39 Rooftop מציעים שלושה מסלולים מודולריים לאירועים, היכולים להתאים לכל מטרה, סגנון ותקציב:

ערבי גאלה- ארוחות אינטימיות עד 70 סועדים סביב שולחנות- ארוחות גאלה, ערבי מנהלים בכירים, אירועים משפחתיים חגיגיים, ארוחות בראנץ’, ימי עיון וערבי עובדים.

קוקטייל- אירועי קוקטייל עד 300 מוזמנים, הבר פתוח עם מגוון משקאות ומלצרים מסתובבים עם מתאבנים מסוגננים. מתאים למסיבות חברה, אירועי השקה, ערבי הוקרה, אירועי קוקטייל או מסיבות המשלבות פעילויות תוכן.

משתה על הגג- אירועים עד 250 מוזמנים המשלבים תפריט אוכל מלא ועשיר בפורמט אירוע קלאסי עם נגיעה עירונית, אירוע הכולל דוכנים ובופה קבלת פנים. מתאים לחתונות בר מצוות ואירועי חברה. בסופי שבוע (ימים חמישי עד שבת) הופך המקום לרסטו בר שפתוח לקהל הרחב ונקרא Mondo 2000 ובו ניתן ליהנות מאוכל מעולה, אלכוהול וקוקטיילים.

LEVINSKY39 Rooftop לוינסקי 39, תל אביב