הפרימיום יורד לשטח: גי’פ מציגה בישראל את הקומפאס החדש

חברת ג’יפ המתחדשת משיקה בימים אלו בישראל את הדור החדש של הקומפאס – רכב פנאי במידות קומפקטיות המשלב בין אבזור ועיצוב מעולמות הפרימיום לבין יכולת השטח המפורסמת של דגמי ג’יפ. הקומפאס החדש הוא הסנונית הראשונה בגל של דגמים חדשים אשר תציג ג’יפ בשנים הקרובות, כשמטרת המותג להתמצב מול מותגי היוקרה מגרמניה ויפן, בתוספת הערך המוסף שנובע מהתדמית הקשוחה של דגמי ג’יפ האגדיים.

ג’יפ קומפס מוצע בישראל עם מנוע 1.4 ליטר טורבו חזק המספק 170 כ”ס, בשילוב עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת תשעה יחסי העברה, מה שמאפשר זינוק ל-100 ב-9.5 שניות ומהירות מרבית של 200 קמ”ש. למרות המראה המסוגנן והדינאמי, הקומפאס מסוגל להציע גם יכולת שטח נאה ביחס למתחריו בסגמנט, כיוון שהוא מצויד כסטנדרט המערכת הנעה כפולה חכמה, מערכת לבחירת מצבי שטח שונים ומרווח גחון מרשים של 21.5 ס”מ.

רשימת האבזור של הקומפאס ארוכה ומרשימה, כשהוא מצויד כסטנדרט באביזרים כמו בלם יד חשמלי, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, מפתח חכם וריפודי עור משולבים המוצעים לרוב כאופציה בתוספת תשלום אצל מתחריו. ברמת האבזור הבכירה “לימטד פלוס” מצויד הקומפאס גם בגג צבוע בשחור מסוגנן ויוקרתי, גג שמש פנורמי חשמלי, פנסי קסנון וחישוקי “19 יוקרתיים. בתחום הבטיחות רשימת הציוד הסטנדרטי כוללת בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת זחילה בפקקים, בלימת חירום אוטונומית ומערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב.

מחירי הקומפאס תחרותיים ביחס לסגמנט והם מתחילים ב-210 אלף ש”ח לרמת גימור לימטד (200 אלף ש”ח בתקופת ההשקה) ו-230 אלף ש”ח לרמת הגימור הגבוהה לימטד פלוס.