ווולוו משיקה את S60 החדשה והיוקרתית בישראל

וולוו מתחילה לשווק בימים אלו בישראל את הדור החדש של S60 – מכונית המנהלים היוקרתית של החברה השבדית הממשיכה מסורת של עשרות שנים בקטגורית הספורט סאלון. וולוו S60 החדשה ממשיכה את דרכה של מכונית הדגל S90 וחולקת איתה בסיס מכאני משותף, אך מציעה מידות מעט קטנות יותר ועיצוב ספורטיבי ודינאמי יותר הנאמן לפילוסופיית העיצוב של וולוו המשלבת קווים נקיים ומוצקים.

גם תא הנוסעים של וולוו S60 החדשה נאמן לתפיסת עיצוב זו ומשלב טכנולוגיית הייטק מתקדמת עם מסך דיגיטלי צבעוני כלוח מחוונים ומסך מגע מרכזי אנכי לתפעול מערכות הרכב המדמה טאבלט. לצד המראה הנקי והמתקדם משולבים חומרים באיכות הגבוהה ביותר, מושבי עור כסטנדרט וידית הילוכים ומתג התנעה עשויים קריסטל יוקרתי ואיכותי. גם רמת האבזור של המכונית היא מהגבוהות בסגמנט, והיא מגיע כסטנדרט עם מושבים חשמלים מחוממים, מערכת שמע של הרמן קרדון, פנסי LED וגג שמש פנורמי חשמלי.

לישראל מגיעה וולוו S60 החדשה בשתי גרסאות הנעה. הגרסה הרגילה מצוידת במנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק של 190 כ”ס ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה. הגרסה השניה היא T8 והיא בעלת יחידת הנעה היברידית מתקדמת המשלבת בין מנוע 2.0 ליטר טורבו ושני מנועים חשמלים בעלי הספק כולל של 390 כ”ס המתחלק בין ארבעת הגלגלים. גרסה זו מצוידת במכלול סוללות נטענות ומסוגלת לספק טווח נסיעה של כ-50 ק”מ באמצעות אנרגיית חשמל נקייה.

בהתאם למסורת של וולוו, גם ה-S60 החדשה מתהדרת ברמת בטיחות גבוה ובמגוון מערכות עזר אקטיביות לנהג המאפשרות יכולת נהיגה חצי אוטונומית.
מחירה של וולוו S60 בישראל מתחיל ב-249 אלף ש”ח לגרסת ה-T4 ו-290 אלף ש”ח לגרסת ה-T8 ברמת גימור R Design הספורטיבית, כשבתוספת תשלום ניתן לקבל את רמת גימור ‘אינסקריפשן’ היוקרתית .