לוריאל פרופסיונל

לוריאל פרופסיונל כל סגנון שיער אפשרי

מאת: סמדר שני Smadar Shani

בכירי מותג השיער המקצועי לוריאל פרופסיונל חגגו בישראל את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט סדרת מוצרי עיצוב השיער מקצועיים של לוריאל פרופסיונל, כוללת 11 מוצרים לכל סגנון שיער

לוריאל פרופסיונל

מימין רוני איילבויים ארז שרביט פול בנעדי חיים סיוון ושמעון וקנין צלם Custom

צוות המחקר של לוריאל פרופסיונל, משקיע זמן רב בפיתוח מוצרים חדשניים, המתכתבים עם מגמות האופנה המובילות במטרה שמעצבי השיער יוכלו לעצב כל סגנון בהתאמה לטרנדים החדשים.

טכני ארט כוללת מגוון רחב של מוצרים, המעניקים למעצבי השיער ביטוי אומנותי ויצירתי בלתי מוגבל, המותאם לטרנדים העולמיים, המככבים בתצוגות האופנה בבירות העולם מלונדון, פריז ועד מילאנו

סדרת סטיילנג טכני.ארט כוללת 11 מוצרים מגוונים:
טרנספורמר ג’ל למוס – מוצר חדש! ג’ל ההופך לקצף, המאפשר השגת שליטה, נפח ותנועתיות בשיער. ניתן להגיע לאינסוף אפשרויות של מראות מלאים נפח, וביניהם מראות שיער קצר ותלתלים קופצניים. טיפ: שחקו עם המרקמים של המוצר על שיער יבש או רטוב. כל מרקם מתאים לצורך עיצובי אחר. מחיר מומלץ לצרכן: 110 ₪ לתכולה של 150 מ”ל.

טרנספורמר קרם למשחה  – מוצר חדש! משחת טרנספורמר המאפשרת השגת שליטה, מרקם והגדרה בשיער. ניתן להגיע לאינסוף אפשרויות של מראות מלאים שליטה וביניהם מראות שיער קצרים, מוגדרים ובעלי טקסטורות שונות. טיפ: מומלץ לפזר על השיער לפני שימוש במייבש שיער לקבלת מראה ותחושה רכה במיוחד. מחיר מומלץ לצרכן: 110 ₪ לתכולה של 150 מ”ל.

 פלי מוצר כוכב – ספריי לעיצוב השיער, המאפשר זיכרון צורתי, לקבל מראה גלי או גמיש בשימוש עם מכשיר עיצוב חם. טיפ: מתאים כ”פריימר” הכנה לכל תספורת. מחיר מומלץ לצרכן: 107 ₪  לתכולה של 190 מ”ל.

פיקס מקס – ג’ל לעיצוב השיער לאחיזה מקסימלית, המתייבש מהר ולא מותיר שאריות נראות לעין על השיער. לקבלת מראה חלק או מחוספס. טיפ: ניתן להשתמש גם על שיער רטוב לאחיזה חזקה יותר.
מחיר מומלץ לצרכן: 107 ₪  לתכולה של 200 מ”ל.

פול ווליום אקסטרה – מוס מייצב ליצירת נפח ומראה מלא של השיער, בייצוב חזק מאוד. טיפ: המוס מתאים לשיער צבוע וגם טבעי. מחיר מומלץ לצרכן: 104 ₪ לתכולה של 250 מ”ל.

פול ווליום ליפט – מוס מרים שורשים לקבלת מראה בעל נפח. טיפ: מומלץ להתיז מעט חומר על מסרק ולסרק את השורשים. מחיר מומלץ לצרכן: 104 ₪ לתכולה של 250 מ”ל.

אנטי פריז – ספריי מייצב דוחה לחות, המועשר בברק, מתייבש מהר ואינו מותיר עקבות על השיער. אידיאלי לשיער הנוטה להתקרזל. טיפ: מומלץ להשתמש במוצר לצורך הצמדת שיערות סוררות.
מחיר מומלץ לצרכן: 114 ₪ לתכולה של 400 מ”ל.

דיפוליש – משחה קרמית לעיצוב השיער והגדרתו, לקבלת מראה מחוספס ומאט. טיפ: מומלץ להשתמש על שיער יבש. מחיר מומלץ לצרכן: 104 ₪ ל- 100 מ”ל.

ביץ וויבס – ספריי מלח לעיצוב השיער וקבלת מראה ביץ’ וויבס פרוע. טיפ: ניתן להשתמש על שיער שלא נחפף (למשל, יום אחרי החפיפה) לעיצוב מראה תלתלים, לקבלת מראה שיער שזה עתה נחפף.
מחיר מומלץ לצרכן: 104 ש”ל לתכולה של 150 מ”ל.

סאבאג’ פאנאג’ – ספריי אבקה יבש לקיבוע ועיצוב השיער, לקבלת מראה שערורייתי. טיפ: ניתן להשתמש על שיער שומני כדי לספוח את השומן באמצעות המרקם האבקתי. מחיר מומלץ לצרכן: 110 ₪ לתכולה של 250 מ”ל.

ווב – קרם אולטרה סיבי לעיצוב השיער למראה פרוע או מסודר. טיפ: מומלץ להשתמש על קצוות השיער. מחיר מומלץ לצרכן: 115 ₪ לתכולה של 150 מ”ל.

L’OREAL PROFESSIONNEL – מותג השיער המקצועי מס’ 1 בעולם, משלב את התשוקה לאופנה עם פסגת הטכנולוגיה, על מנת להעניק מגוון מוצרים מתקדמים, העונים על כל צורך של שיער – החל מיצירת טרנדים ואופנה של “גזירה וצבע”, דרך מוצרי הסטיילינג ועד להשלמת המראה המושלם ולשמירה על שיער בריא לאורך זמן.

להשיג במספרות מורשות לוריאל פרופסיונל בלבד ובייעוץ עם מעצב השיער.
טלפון לשירות לקוחות 1-800-301-666