רשת נעמן

מחבתות נעמן הבחירה שלי למטבח 

קרדיט: רשת נעמן

רשת נעמן, הרשת המובילה בישראל למוצרים איכותיים לבית ולמטבח, מציעה לאוהבי הטיגון מגוון רחב של מחבתות 

מחבתות נעמן – הבחירה המושלמת למטבח שלכם

זה יום שבת בבוקר ועל אף שחלמתם על האפשרות לישון עד מאוחר אתם קמים מהמיטה, מתרעננים, שותים קפה ומתכוננים להתחיל את היום. הילדים כבר מקפצים מסביבכם כי הם יודעים מה בתוכנית לארוחת הבוקר – הפנקייקים המפורסמים שלכם. כל השבוע הם מחכים רק לזה. עכשיו, כשיש לכם מחבת פנקייק דיסני של נעמן גם הכנת הארוחה הופכת לחוויה משותפת שלכם ושל הילדים. ומה עם ארוחת הבוקר שלכם? בשביל החביתות המפנקות של שבת בבוקר יש לכם מחבת אחרת לגמרי.

 

חגיגה של מחבתות

רשת נעמן, הרשת המובילה בישראל למוצרים איכותיים לבית ולמטבח, מציעה לאוהבי הטיגון מגוון רחב של מחבתות. המחבתות של נעמן הן מחבתות עמידות, אשר באות לענות על צרכי הטיגון, הבישול והאפייה השונים שלכם. המחבתות מגיעות בגדלים שונים, החל ממחבתות קטנות בקוטר של 20 סנטימטרים ועד מחבתות גדולות יותר בקוטר של 28 סנטימטרים.
כל המחבתות של נעמן מיועדות לחובבי הבישול, לשפים ולטבחים, אלו דגמים איכותיים ועמידים לשדרוג חוויית ואיכות הבישול שלכם. ניתן לרכוש באתר ובניספי הרשת מחבתות בגדלים שונים ולמטרות מגוונות, למשל מחבת ייעודית לפנקייקים, מחבת לטיגון עמוק, מחבת פסים לצליית בשרים וירקות,מחבת גרניט עם חמש שכבות ועוד.

 

מה תרצו לטגן היום?

בעזרת המחבתות של נעמן תוכלו לשדרג את המטבח שלכם ולהרחיב את אפשרויות הבישול והטיגון הקיימות.
עבור טיגון ושימוש יומיומי אתם יכולים ליהנות מהמחבתות המקצועיות של סדרת פרימו, בעלות ידית אחיזה נוחה ועיצוב המפזר את החום באופן שווה בכל שטח המחבת. גם סדרת מחבתות זו, וגם סדרות המחבתות כגון סדרת VINTAGE וסדרת גרניט, הן כולן מחבתות NON STICK מצוינות המגיעות בגדלים שונים ובעומקים מגוונים על מנת להתאים לכל צורך שלכם.

 

מה מידת העשייה המועדפת עליכם?

אם חשקה נפשכם בסטייק עסיסי, ואין זה משנה אם אתם מעדיפים אותו רייר, מדיום וול או וול דאן, אתם מוזמנים להשתמש בסדרת מחבתות הגריל של נעמן. עם מחבת סטייק גרניט, למשל, תוכלו להכין כל סטייק ובשר צלוי אחר שתרצו. המחבת הזו, כמו גם מחבתות היציקה המקצועיות ומחבת הפסים, היא מחבת מיציקת אלומיניום. המחבת מוליכה את החום באופן אחיד על כל שטחה ובכך מאפשרת לכם להכין סטייק עשוי כהלכה.

 

בחזרה למתוקים

מחבת פנקייק דיסני היא רק אחת הדרכים הטעימות והמתוקות לפנק את הילדים בשבת בבוקר. אם תרצו לגוון מידי פעם אתם יכולים להשתמש גם במחבת פנקייק פרצופים או במחבת פנקייק סופר מקצועית של נעמן, העשויה ברזל יצוק, בעזרתה תוכלו להכין גם פנקייקים טעימים וגם קרפים מתוקים. מחבת זו מגיעה גם בצירוף מקל ייחודי להכנת קרפים דקים, ממש כמו של המקצוענים. עם המחבתות של נעמן זה לא משנה מה תבחרו להכין ההנאה כבר מובטחת לכם והתוצאות יהיו נפלאות וכל ארוחה תהפוך לחגגה של טעמים.