מטפחת ראש – המדריך לקנייה אופנתית

מטפחת ראש – המדריך לקנייה אופנתית

קרדיט : רינתי לקל

אם אתן חושבות כי קניית מטפחת ראש זה עניין פשוט, אז כדאי לכן לחשוב על כך פעם נוספת. בדיוק כמו שקשה לבחור את הבגד המושלם, כך גם יהיה קשה לבחור את המטפחת האידיאלית. כאשר יש מבחר כל כך גדול של אפשרויות, אתן עלולות למצוא את עצמכן הולכות לאיבוד. אז רגע לפני שאתן מתחילות לחפש מטפחות מעוצבות, אנו מציעים לכן לקרוא את המאמר הבא. במאמר הבא נספק לכן טיפים יעילים לקנייה אופנתית של מטפחת ראש שלא תרצו להוריד אותה בשום שלב.

אל תהיו מקובעות בצבעים

תמיד יהיו צבעים שאתן אוהבות יותר ותמיד יהיו צבעים שאתן אוהבות פחות, אך כאשר אתן רוכשות מטפחת ראש תשתדלו לצאת מהקיבעון. תהיו פתוחות גם לצבעים שאתן פחות מתחברים אליהם, כי אולי הצבעים הללו ישתלבו טוב יותר עם הבגדים שאתן נוהגות ללבוש. בסוף מטפחת ראש היא פריט לבוש מאוד מיוחדת, החובה שלכן היא לנצל את היתרונות של המטפחת בכדי לשפר את ההופעה ואת הנראות החיצונית.

התאמת המטפחת לגוון העור

לכל אחת מאיתנו יש גוון עוד שונה, וכאשר את נדרשת לרכוש מטפחות מעוצבות מוטב כי תשימי לכך לב. כל מטפחת מתאימה לגוון עור אחר, כך שאת לא יכולה שלא לשים לב לפרטים הללו. לרוב נשים עם גוון עור בהיר יעדיפו לרכוש מטפחת ראש בגוון כהה, מנגד נשים עם גוון עור כהה יעדיפו לרכוש מטפחת ראש בגוון בהיר. כמובן שלא מדובר על חובה, אך בהחלט מדובר על המלצה חמה.

תבחרו מטפחות מעוצבות נוחה 

זה נכון שהעיצוב של המטפחת הוא האלמנט שגונב את רוב תשומת הלב, אך בפועל את צריכה להרגיש בנוח עם המטפחת שנמצאת לך על הראש. לכן לצד הרצון לבחור במטפחת הכי מעוצבת, עלייך לדאוג לכך שאת בוחרת במטפחת שתהיה לך נוחה. כך שתוכלי לשים אותה על הראש במשך שעות ארוכות, ולא תרגישי חוסר נוחות או אי נעימות מסיבות כאלה או אחרות. 

תשימי לב לבד של המטפחת

כאשר אתם רוכשת בגד חדש את בוודאי בוחנת את הבד שממנו הוא עשוי, וכך את צריכה לנהוג גם כאשר את רוכשת מטפחות מעוצבות. לכל מטפחת יש את הבד שממנו היא עשויה, ומוטב כי הבד יהיה לך נעים ונוח. אם הבד של המטפחת לא יהיה נוח ונעים, היא גם לא תראה טוב ואת גם תחפשי כל הזדמנות בכדי להסיר אותה.

התאמי את המטפחת למלתחה שלך

קחי בחשבון כי יש לך מלתחה שלמה את בגדים, ואת לא באמת תוכלי להתאים את המלתחה למטפחות הראש. לכן כאשר את רוכשת מטפחת חדשה, תחשבי תמיד עם אילו בגדים תוכלי ללבוש אותה. המטרה היא שמטפחת אחת תתאים לכמה שיותר בגדים, כך תוכלי לנצל אותה בצורה הכי טובה שיש.