ספינת הדגל של פיג’ו הושקה בישראל

פיג’ו חוזרת לשוק מכוניות המנהלים היוקרתיות כשהיא משיקה בימים אלו בישראל את 508 ‘פאסטבק’ החדשה. בנישה הסולידית יחסית שבה תצורת הסדאן היא התצורה המועדפת, הפתיעה פיג’ו עם ה-508 החדשה המציגה עיצוב נועז ומרכב המשלב בין צלילת נמוכה של מכונית קופה, לדלת אחורית חמישית ושימושית כמקובל בתצורת ‘פאסטבק’ – הכינוי אשר מוצמד לשמה.

פיג’ו 508 פאסטבק מעוצבת בקווים דינאמיים ומרשימים הודות לקו הגג הנמוך הנמתח לאחור מצד אחד, ולחזית האגרסיבית עם הפנסים הייחודיים בעלי חתימת ה-LED ההיטקית. תא הנוסעים עוצב על פי פילוסופיית ה-iCocpit של פיג’ו ומציג מינימום מתגים, לוח מחוונים דיגיטלי מרשים בעל תצוגה משתנה ומסך מגע מרכזי גדול השולט על מערכת המולטימדיה ועל מערכות הרכב השונות. האווירה היוקרתית ממשיכה בבחירת החומרים לתא הנוסעים, אשר ברמת הגימור GT הבכירה ישנם מושבים בריפוד עור ואלקנטרה משולב, יחד עם דיפוני עץ יוקרתיים.

בישראל תשווק פיג’ו 508 עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בשתי רמות הספק, 180 ו-225 כ”ס, עם תיבת הילוכים אוטומטית מתקדמת בעלת שמונה יחסי העברה. למכונית מפרט בטיחות עשיר כסטנדרט במשלב מערכות עזר אקטיביות לבלימה ושמירה על נתיב יחד עם יכולת נהיגה אוטונומית חלקית.
מחירה של פיג’ו 508 עומדת על 200 אלף ש”ח לגרסת ה-180 כ”ס ברמת גימור ‘פרימיום’, ו-240 אלף ש”ח לגרסת ה-225 כ”ס ברמת גימור GT המשלבת גם סממני עיצוב וגימור ספורטיביים מבפנים ומבחוץ.

צילומים: רונן טופלברג