תיקים ונעליים של שאנל

שאנל תיקים ונעליים מזהב

מאת: סמדר שני Smadar Shani

שאנל הציגה אוסף מדהים של נעליים ותיקים מזהב בפריז-ניו-יורק 2018/19 MÉTIERS D’ART כמחווה לאהבתה של גבריאל שאנל לצבע הזהב, קולקצייה מרשימה ביותר המשקפת חזון מודרני ומרומם בשילוב מוטיבים ממצרים העתיקה, עכשיו להשיג בבוטיקים של שאנל.

תיקים ונעליים של שאנל

 

התיקים העיצוב המדהים של תיקי שאנל  11.12 ו 2.55 הם תודות יוצא דופן של savoir-faire of the Métiers d’art. Gold transcends  תיק 11.12 מתעלה על השלמות של הצורה האיקונית בהשראת עור תנין. התיק האגדי 2.55 גם התרומם גבוה לאתגר יצירתי עם צבעים גיאומטריים, על כנף התיק עיטור פס רחב או משולש בהשראת הפירמידה .המעטפת מוזהבת, משובצת על עור הכבש השחור, עם תפר מן הצד התחתון.
הביצוע של תיקי שאנל האיקונים, הם הקפדה של פרוטוקול מדויק ובלתי משתנה, הדורש יותר מ 180 פעולות וכמובן מחוות קפדניות של Verneuil-en-Halatte atellers.

 

הנעליים מגפיים, נעלי סנדלים, הנעליים שכיכבו ב CHANEL’s Paris-New York 2018/19 Métiers d’art collection הכל סובב סביב צבע הזהב צבע כאייקון לסטייל.
העיצובים של שני דגמים של מגפיים ומגפונים גם הם בזהב בטקסטורה של עור תנין בסגנון זהב. עיצוב חדשני ויצירתי זה מאפשר לכל סוג של לקוחות ליהנות מהסטייל האופנתי של שנות השמונים שמקבל את האיפוק והאלגנטיות של בית שאנל האייקוני. בית  Massaro פיתח ארבעה עיצובים בעור “לאמה” שני זוגות מגפי ירך ושני עיצובים לסנדלים, שמגיעים בסולייה שטוחה או עם עקב קטן.

 

המגפיים מגפי הירך חושפים קו גרפי עם קודים עדינים עם עקבים של 10.5 ס”מ שנעשו על ידי הבתים של Desrosses ו Goossens, תכונות צורות גיאומטריות אמייל ו multocholored cabochons לעורר את האבנים של מצרים העתיקה. באשר לסנדלים, הם מאמצים באומץ את השתלבותם של רצועות זהב עדינות סביב כף הרגל והקרסול.האביזרים באוסף של CHANEL Paris-New York 2018/19 Métiers d’Art מדגישים את הדיאלוג הפורה בין האיש של שאנל Karl Lagerfeld ו Virginie Viard באופן בולט ביותר: חדשנות וידע מועברים ליצירתיות מדהימה.

עכשיו להשיג בבוטיקים של שאנל