אלאדין בקבוקים טרמיים וכלי אחסון

אלאדין בקבוקים וכלי האוכל הרב פעמיים שישדרגו לכם את היום

מאת: רותם אלתר

חוזרים ללימודים ושומרים על הסביבה!  אלאדין משיקה קו חדש של בקבוקים ומוצרי אחסון למזון ידודיתיים לסביבה

אלאדין מותג אמריקאי מייצר בקבוקים טרמיים וכלי אחסון למזון איכותיים וידידותים  לסביבה משנת 1905 הקיץ בשיאו, אבל בחוגים מסויימים כבר מריחים את ספטמבר באויר. החזרה ללימודים תמיד מלווה בהתרגשות, קצת מתח, ולא מעט רכישות. בין אם אלה סטודנטים לתואר שני או תלמידי כיתה א’, אין מנוס מקניית ציוד. לכל שיעור וכל קורס יש את הפריטים הדרושים לו: מחברות, עטים, קלסרים, תיקים… אבל יש שעה אחת ביום לה נדרש ציוד קצת שונה. כן, אנחנו מדברים על הפסקת האוכל הנכספת.

אם פעם היינו מסתפקים בכריך גבינה צהובה עטוף במפית נייר וסגור בשקית ניילון, היום המודעות לתזונה גבוהה בהרבה. הורים וסטודנטים רבים מקפידים על ארוחה מלאה, שזה נפלא, אבל מציב אתגר חדש בדמות כלי אוכל. אז נכון שהפתרון הפשוט הוא כלים חד פעמיים בשיטת “אכלת זרקת”, אבל יש דרך אחרת, טובה יותר לנו ולסביבה.

אלאדין בקבוקים טרמיים וכלי אחסון

מדובר כמובן בכלי אוכל רב פעמיים. וכדי לשבור את השגרה המשעממת של קופסת פלסטיק שפעם שימשה לאחסון גלידה, או מזלג שנחטף ממגירת הסכו”ם הביתית, החנויות התמלאו באינסוף כלי אוכל, קופסאות אחסון ובקבוקים רב פעמיים במגוון צבעים וצורות שלא ישאירו אף אחד אדיש.

אחסון מזון

טרחתם והכנתם ארוחה מושקעת? תפרגנו לה בכלי אלגנטי. כדי להבטיח שהכל יישאר איפה שצריך ולא ינזל בתיק, קופסת אוכל צריכה להיות אטומה היטב כדי למנוע בריחת מזון. איטום הרמטי גם שומר את כל הניחוחות בפנים, כי בכל זאת, לא כולם רוצים להריח את הקציצות שלכם. יש קופסאות עם חלוקה פנימית לתאים, אחרות המחולקות לקומות ומתחברות אחת על גבי השניה, וקופסאות בסגירה מתברגת שמתאימות לאחסון מרק ואוכל נוזלי. חומרים מומלצים: במבוק, מתכת עם בידוד, פלסטיק ממוחזר.

טווח מחירים: 69-149 ש”ח

כלי אוכל

את הארוחה הנהדרת שלכם תאכלו בעזרת סכו”ם רב פעמי, אבל לאו דוקא זה שיש לכם בבית. כלומר, אפשר, אבל יש אופציות יותר נוחות לנשיאה ממקום למקום. סכו”ם מתקפל הוא הפתרון האידיאלי לכלי אוכל שצריכים לתפוס מינימום מקום בתיק. לא, זה לא סתם גימיק – זה ישנה לכם את החיים. הסכו”ם המתקפל כולל מזלג, כף וסכין ביחידה אחת מתפרקת. בחרו בחומר עמיד, ואפילו טוב יותר אם יש גם כיסוי ייעודי להגנה. קלים לשטיפה, לא תופסים מקום וישמרו על התיק שלכם נקי וללא שאריות אוכל, מה עוד צריך?

טווח מחירים: 49-89 ש”ח

 

בקבוקי שתיה וכוסות ששומרים על טמפרטורת המשקה שעות רבות

את בקבוקי המים החד פעמיים מפלסטיק מחליפים היום בקבוקי אלומיניום ופלסטיק ממוחזר איכותיים של אלאדין לשימוש לאורך שנים. הבקבוקים של אלאדין אקולוגיים, קלים לניקוי, ניתן לחבר אותם לידית התיק באמצעות תפסן, אינם תופסים ריח מתאימים לשתייה קרה וחמה.

כשאין כח להסתובב עם בקבוק, אלאדין מציעה אופצייה כוסות תרמיות רב פעמיות בשלל צבעים מדליקים. הכוס אטומה באופן מוחלט ומבטיחה שהתיק יישאר יבש חוץ מזה את כוס הקפה החד פעמית מהקפיטריה תוכלו להחליף בכוס תרמית רב פעמית של אלאדין. במקומות רבים ישמחו למלא לכם אותה וגם להציע הנחה כאות הוקרה לשמירה על הסביבה. כולם מרוויחים. הכוסות התרמיות מגיעות באינספור צבעים ודוגמאות, עם או בלי ידית, עם מכסים בפתיחות שונות וכמובן בגדלים רבים. רק לפתוח, למלא, לשתות.

*זוכרים את הרעש שעשה קמפיין הקשים החד פעמיים שסוף סוף נפתרנו מהם? שתדעו שאלאדין פיתחה קשית ידידותית לסביבה,אקולוגית,גמישה, איכותית, שתשרוד לאורך שנים.

טווח מחירים של הבקבוקים: 59- 199 ש”ח

* כל הכלים היפו אלרגנים, קלים לניקוי פשוט במים וסבון, עמידים ומחזיקים לאורך שנים

*להשיג בחנויות רשת למטייל, רשת ריקושט, חנויות הטיולים ,רשתות אופנה.