הידרו פלאסק בקבוק רב פעמי מבודד

בקבוק טרמי של הידרו פלאסק – אקססורי חובה

מאת: רותם אלתר

הבשורה החמה: בקבוקים חד פעמיים הם אאוט ותופסים את מקומם בקבוקים לשימוש יומיומי, הבשורה מגיעה מכיוון חברת Hydro Flask

עם ותק של כעשור בתחום הבקבוקים ששומרים על המשקה שלכם בטמפרטורה המקורית. הסיפור של Hydro Flask הוא בדיוק מסיפורי ההצלחה שאנחנו אוהבים: חברה צעירה שבתוך שנים בודדות הגיעה להיקף מכירות מסחרר ומוכרת 5 מיליון בקבוקים בשנה עם צפי מכירות שיכפיל את עצמו.

בקבוקי הידרו פלאסק תופסים תאוצה בקרב הצעירים בגלל הטרנד העולמי של שמירה על הסביבה והמעבר המתבקש מבקבוקים חד פעמיים לבקבוקים רב פעמיים עשוי מחומרים איכותיים שנשמרים לאורך זמן ולא מזהמים את הסביבה. החיבור לקהל צעיר הניע את הידרו פלאסק לייצר ליין של בקבוקים מעוצבים שנתפשים בקרב הצעירים “נכונים” “קולים” וטרנדים.

הידרו פלאסק בקבוק מבודד

לכן בשנים האחרונות אנו זוכים ליהנות מבקבוק אישי ששומר על הטמפרטורה המקורית של המשקה ותורם לאיכות המשקה בבקבוק לאורך זמן מבלי ליפול קרבן לחום השמש וזאת בזכות וזאת הודות בקבוקי המתכת הרב פעמיים עם דופן כפולה ומבודדת. מה שנכנס הוא מה שיוצא. תענוג! בהמשך לחיבור של הידרו פלאסק לקהל צעיר וטרנדי, השיקה החברה בשנת 2011 בקבוק מבודד ייחודי לבירה, הבקבוקים מגיעים בצבעים מדליקים ונחשבים לפריט קולי וטרנדי.

הידרו פלאסק בקבוק רב פעמי מבודד

לכן לא מפתיע שרשת סטורי שמקפידה לייצג מותגים טרנדיים חדשניים עם אמירה, הרימה את הכפפה ומציגה ברשת החנויות שבבעלותה מבחר מרשים של בקבוקי הידרו פלאסק. אז מה יש לנו? בקבוק עם קארמה טובה, ששומר על קור למשך 24 (!!) שעות ועל חום למשך 12 שעות, ומצטלם נהדר בזכות קשת הצבעים המטריפה שלו.

Hydro Flask מחוברים מאוד לעולמות של איכות הסביבה ולכן מייצרים בקבוקים בתהליך ידידותי, אינם מזהמים, עמידים בפני פטריות ובקטריות, ונשמרים לאורך זמן. הבקבוקים של הידרו פלאסק שומרים על קור במשך 24 שעות בזכות טכנולוגיית TempShield. בזכות גוף פלדת אל-חלד, אין טעם לוואי למשקאות,  טווח הקיבולת הרחב של הבקבוקים השונים נותן פתרון לשהות ממושכת מחוץ לבית לשימוש בים, בבריכה, ברכב, בעבודה, בפעילות ספורטיבית, בלימודים, בטיולים וכמובן לתינוקות וילדים.

Hydro Flask – אל תתפשרו על פושר. להשיג ברשת חנויות סטורי