הידרו פלאסק בקבוק רב פעמי מבודד

בקבוק טרמי של הידרו פלאסק אקססורי חובה

מאת: רותם אלתר

הבשורה החמה: בקבוקים מעוצבים של הידרו פלאסק Hydro Flask מחממים את שוק האופנה הישראלי והפכו להיות אקססורי חובה

בקבוקים חד פעמיים הם אאוט ותופסים את מקומם בקבוקים מעוצבים של הידרו פלאסק לשימוש יומיומי, חברת הידרו פלאסק עם ותק של כעשור בתחום הבקבוקים שומרים על המשקה שלכם בטמפרטורה המקורית. הסיפור של Hydro Flask הוא בדיוק מסיפורי ההצלחה שאנחנו אוהבים: חברה צעירה שבתוך שנים בודדות הגיעה להיקף מכירות מסחרר ומוכרת 5 מיליון בקבוקים בשנה עם צפי מכירות שיכפיל את עצמו.

בקבוקי הידרו פלאסק תופסים תאוצה בקרב הצעירים בגלל הטרנד העולמי של שמירה על הסביבה והמעבר המתבקש מבקבוקים חד פעמיים לבקבוקים רב פעמיים עשוי מחומרים איכותיים שנשמרים לאורך זמן ולא מזהמים את הסביבה. החיבור לקהל צעיר הניע את הידרו פלאסק לייצר ליין של בקבוקים מעוצבים שנתפשים בקרב הצעירים “נכונים” “קולים” וטרנדים.

הידרו פלאסק בקבוק מבודד

לכן בשנים האחרונות אנו זוכים ליהנות מבקבוק אישי ששומר על הטמפרטורה המקורית של המשקה ותורם לאיכות המשקה בבקבוק לאורך זמן מבלי ליפול קרבן לחום השמש וזאת בזכות וזאת הודות בקבוקי המתכת הרב פעמיים עם דופן כפולה ומבודדת. מה שנכנס הוא מה שיוצא. תענוג! בהמשך לחיבור של הידרו פלאסק לקהל צעיר וטרנדי, השיקה החברה בשנת 2011 בקבוק מבודד ייחודי לבירה, הבקבוקים מגיעים בצבעים מדליקים ונחשבים לפריט קולי וטרנדי.

הידרו פלאסק בקבוק רב פעמי מבודד

לכן לא מפתיע שרשתות טרנדיות כגון אורבן אאוטפיטרס וסטורי שמחוברות לקהל עם מודעות גבוהה לאופנה ולמוצרים חדשניים שיש להם אמירה, מציגות בחנויות מבחר של בקבוקי הידרו פלאסק מעוצבים בצבעים מדליקים. אז מה יש לנו? בקבוק עם קארמה טובה, ששומר על קור למשך 24 (!!) שעות ועל חום למשך 12 שעות, ומצטלם נהדר בזכות קשת הצבעים המטריפה שלו.

Hydro Flask מחוברים מאוד לעולמות של איכות הסביבה ולכן מייצרים בקבוקים בתהליך ידידותי, אינם מזהמים, עמידים בפני פטריות ובקטריות, ונשמרים לאורך זמן. הבקבוקים של הידרו פלאסק שומרים על קור במשך 24 שעות בזכות טכנולוגיית TempShield. בזכות גוף פלדת אל-חלד, אין טעם לוואי למשקאות, טווח הקיבולת הרחב של הבקבוקים השונים נותן פתרון לשהות ממושכת מחוץ לבית, לשימוש בים, בבריכה, ברכב, בעבודה, בפעילות ספורטיבית, בלימודים ובטיולים.

Hydro Flask – אל תתפשרו על פושר.

להשיג: ברשת אורבן אאוטפיטרס/   ברשת חנויות סטורי/   ברשת למטייל/   ברשת ריקושט