וודקה אבסולוט משיקה את ABSOLUT RAINBOW לקראת האירוויזיון ושבוע הגאווה,

וודקה אבסולוט משיקה את ABSOLUT RAINBOW

מאת: סמדר שני Smadar Shani

וודקה אבסולוט משיקה את ABSOLUT RAINBOW במהדורה מיוחדת ומוגבלת לקראת האירוויזיון ושבוע הגאווה,המהדורה המיוחדת נוצרה בהשראת ששת הצבעים בדגל הגאווה המוצגים על גבי הבקבוק במשיכת מכחול.וודקה אבסולוט תומכת בקהילה הגאה משנות ה-80 המוקדמות כחלק מערכי המותג המקדמים סולידריות, אהבה, שוויון ורב-גוניות.

וודקה אבסולוט גאה להשיק בישראל את ABSOLUT RAINBOW, מהדורה מוגבלת וייחודית בתפוצה עולמית בהשראת ששת הצבעים בדגל הגאווה, המוצגים על גבי הבקבוק במשיכת מכחול כמסר לסולידריות, אהבה וכבוד לזכותו של אדם לאהוב את מי שיבחר.המהדורה המיוחדת ממחישה את תמיכתו המתמדת של מותג אבסולוט בקהילה הגאה. אבסולוט הוא מותג משקאות החריפים הראשון שקישט את בקבוקיו בדגל הגאווה.

כבר בתחילת שנות ה-80 מותג אבסולוט היה מעורב באורח פעיל בקהילה הגאה ותומך בה עם שיתופי פעולה יצירתיים וייחודיים. המהדורה המיוחדת ABSOLUT RAINBOW הינה התוספת החדשה ביותר לאוסף הסדרות שהציגו את תמיכתן המתמשכת בקהילה הגאה.

וודקה אבסולוט משיקה את ABSOLUT RAINBOW לקראת האירוויזיון ושבוע הגאווה,המהדורה המוגבלת ABSOLUT RAINBOW כוללת כ- 4000 בקבוקים שיופצו כבר בתחילת חודש מאי. מחיר מומלץ לצרכן: 700 מ”ל – 64.90 ₪ / ליטר 89.90 ₪

ניתן להשיג בחנויות האלכוהול והיין נבחרות ברחבי הארץ.