תחתוני בוקסר נייטיב פלנט

לזה אני קורא תחתונים!

מאת: נמרוד גנצרסקי

תחתונים. מה כל כך מיוחד בתחתונים? אז זהו. שמיוחד. עוד יותר אם חברה מקדישה זמן, כסף וכוח אדם כדי לייצר בוקסר ייחודי עבור מטרה ספציפית. וזה בדיוק מה שעשו ב-Native Planet עם הבוקסר Men’s boxer brief pro שלהם

על הויכוח המתמיד בין ‘ההולכים חופשי’ לבין המצדדים בתחתונים לא נדבר כאן, אבל אני בטוח שגם ההולכים חופשי ירגישו בבית עם הבוקסר הזה. מדובר בבוקסר העשוי בטכנולוגיות מוקפדות של בדים נושמים, מנדפים ונוחים בשילוב תפירה שטוחה.
הבוקסר הזה מיועד לפעילות ספורטיבית וככזה הוא מתגאה ביכולות נידוף ונשימה מרשימות. הבד מורכב מ-94% ניילון ו-6% ספאנדקס. התפרים שטוחים ולא מורגשים ורצועת הגומי נוחה למגע, לא לוחצת ובמקביל יציבה. הבד בנוי בצורת רשת (Mesh structure) ומתייבש במהירות אם נרטב. התכונות הללו אמורות לייצר בוקסר המתאים לטיולים ופעילויות פיזיות אחרות, ותכף נגיע לבדיקה שנעשתה בשטח כדי לברר האם עמד בציפיות.

 

בשטח

את הבוקסר של Native Planet לבשתי בבוקר קייצי של טיול טיפוס לפסגת הר מירון. טיול שארך 12 קילומטר הכוללים עליה לפיסגה וירידה. אם מתחילים בנוחות, אז זו הפעם הראשונה שהבנתי ממש מה זה ‘להיות עם ולהרגיש בלי’. הבד הנוח, הגומי הלא לוחץ והתפירה הייחודית מאפשרים לי להתנהל בצורה קלה וחופשית ממש.
אחרי הליכה אינטנסיבית ועליה לפיסגה, הבוקסר עדיין שידר “בוקר טוב, איזה יום יפה”. לא ניכר שהתחתונים עברו משהו שדומה לפעילות. הן נשארו יבשות וכך גם כל מה שהן כיסו. וזה בעצם עיקר השינוי שהרגשתי לעומת בוקסרים או תחתונים אחרים שטיילתי איתם או שסתם לבשתי בימי הקיץ. פעילות הנידוף של הבוקסר של Native planet היא ברמה גבוהה מאוד, מהירה מאוד ולא שומרת ‘ריחות לא נעימים’. זה אולי נשמע לכם מוזר, אבל לחזור מטיול כזה כשהחלקים החשובים שלנו יבשים, זה משהו שאני מתלהב ממנו, ואם אתם מטיילים, אז גם אתם תתלהבו מזה.

אז לסיכום, Native planet –  Men’s boxer brief-  pro ! הוא בוקסר שמספק את הסחורה לאחר יום של פעילות אינטנסיבית. שווה.

להשיג בחנויות מטיילים המובחרות.