לראות את סוזוקי איגניס דרך משקפי BGold

לקחנו את סוזוקי איגניס לסיבוב “שואו שופינג” בכיכר המדינה לבחור זוג משקפיים של המותג BGold

מי שנוהג בתוך הערים הצפופות, נתקל בוודאי בסוזוקי איגניס, המצליחה להתבלט בין שלל המכוניות שמסביב בעיצוב הקרוסאובר הייחודי והצעיר שלה, כמו גם בשפע הגוונים המדליקים בהם היא מוצעת המבדילים אותה מכל מכונית אחרת על הכביש. לסוזוקי איגניס יש אופי צעיר והרפתקני, אך עם זאת היא שימושית במיוחד, כפי שיצא לנו לגלות לאחרונה כאשר הובילה אותנו לקורס גלישה אתגרית.הפעם פגשנו את סוזוקי איגניס לעוד הרפתקה עירונית כשבחרנו להבליט את הצד האופנתי שלה, הבא לידי ביטוי בעיצוב הנועז והמושקע הבא לידי ביטוי באופן ייחודי בכל אחד משלל הגוונים בהם היא נמכרת ואתם תוכלו לראות לפניכם. כשאומרים אופנה ואופנתיות אז האסוציאציה המידית העולה לראש היא כיכר המדינה, שם מרוכזות כידוע מיטב החנויות של מותגי האופנה היוקרתיים והנחשקים ביותר. לשם לקחנו את האיגניס למסע “שואו שופינג” מלהיב.

אזור כיכר המדינה ידוע כאזור עמוס וסואן, אך זה לא היווה אתגר עבור האיגניס הזריזה שתוכננה בדיוק כדי לצלוח את התנועה העירונית העמוסה. תגובות המנוע המידיות וההיגוי הקליל מאפשרים לה להתמזג ללא בעיה בתנועה. היתרון הגדול של האיגניס הוא מידותיה הקומפקטיות בצירוף שדה ראיה מצוין שאפשרו לה להשתחל למקומות בהם שום מכונית אחרת לא יכולה לחנות.
ואנחנו זכינו לחוויית חנייה חיובית בתל אביב בזכות האיגניס.

חנות משקפיים היוקרתית אליה הגענו, הציגה קולקציה חדשה ומסקרנת של מותג המשקפיים האיטלקי היוקרתי BGold.

המשקפיים של BGold מיוצרות בעבודת יד דקדקנית, המסגרות מצופות בזהב 24 K. בעיצוב עדכני המשלב עדשות איכותיות בצבעים אופנתיים. הקולקציה החדשה של BGold משקפת בדיוק את האופי והסגנון של סוזוקי איגניס התוססת והטרנדית, כך שהמפגש בין השתיים היה מתבקש.

המפגש בין סוזוקי איגניס בצבע טורקיז עמוק ובוהק לבין קולקציית המשקפיים המרהיבה של BGold הצליחו להפוך יום חורף אפרורי לצבעוני במיוחד, בהפקה מיוחדת על רקע של הכיכר המפורסמת במדינה. התוצאות המרהיבות לפניכם.