סוזוקי איגניס אינטרסרף חנות גלישה

יצאנו עם סוזוקי איגניס לחווית גלישה מרעננת

מתחשק לכם לשבור את החום ולהתרענן? כדאי לכם לרדת לים להתנסות בחוויה של גלישת גלים. סוזוקי איגניס תהיה בת הלוויה האידאלית עבורכם

אם אתם רוצים להתרענן בחום של יולי-אוגוסט, חודשי הקיץ הלוהטים, כל הדרכים מובילות אל הים. יש כאלו שיבחרו פשוט לשכב על החוף, להירגע ולקפוץ לתוך המים כדי לצנן את הגוף, אבל יש כאלו, כמונו, שמעדיפים את חווית הים שלהם בצורה מרגשת ואקסטרימית. ומה יותר אקסטרימי, מאתגר ומהנה מגלישת גלים.

גלישת גלים הנו ספורט פופולארי עוד מאמצע המאה הקודמת, ובישראל התחום הולך ומתפתח בשנים האחרונות, בין היתר הודות לבתי ספר לגלישה מקצועית. אנחנו הגענו למועדון אקווה סטימנה, שנמצא מרחק של רבע שעה נסיעה ממרכז העיר.

המועדון מפעיל מגוון הדרכות וקורסים לגלישת גלים ברמות שונות ולגילאים שונים. אז בלי לבזבז יותר מידי זמן, עלינו על בגדי גלישה ויצאנו לחוף תל ברוך בו ממוקם המועדון.

יבשה, ים, יבשה – איגניס על החוף, גלשנים על המים

בחניה של הרחוב, המתינה לנו סוזוקי איגניס בצבע טורקיז, שכפי שתראו בתמונות, צבע הרכב מתמזג היטב עם הים והחיבה שלנו אליו. אם אתם גרים בעיר בטח כבר יצא לכם לפגוש אותה. מיני קרוסאובר בעיצוב ייחודי ומקורי ובמידות קומפקטיות המתאימות ההופכות אותו לרכב אידאלי להתניידות בעיר הסואנת. הודות לאורך של 370 ס”מ ניתן להשתחל איתה לכל מקום בכביש ולכל מקום חניה, כאילו מדובר בקטנוע ולא במכונית.

סוזוקי איגניס אקווה סטמינה מועדון גלישה

כיוון שסוזוקי איגניס תוכננה כמכונית קרוסאובר עם דגש על שימושיות לתרבות הפנאי, היא התגלתה כבת לוויה אידאלית ליציאה ליום של גלישה. שתי מסילות הגג החסונות והנאות מוסיפות לא רק למראה הכללי של המכונית, אלא התגלו כיעילות במיוחד, כשבעזרתן ניתן לקשור אל הגג שני גלשנים, כי ביחד ההנאה היא כפולה.

אל תא המטען הכנסנו את ציוד הגלישה כשבמידת הצורך ניתן לקפל את המושב האחורי כדי לקבל חלל מטען מוגדל. אם אתם ממש מתעקשים, עם קצת תושייה והזזת מושב הנוסע מלפנים, ניתן להכניס גלשן נוסף!.

סוזוקי איגניס אקווה סטמינה מועדון גלישה

תוך זמן קצר הגענו לחוף תל ברוך צפון ובזמן שמכוניות אחרות נאלצות להישאר בחניה, עם סוזוקי איגניס אפשר להגיע קרוב לקו החוף הודות למרווח גחון גדול של 18 ס”מ וזוויות גישה נוחות. מהר מאד הורדנו את הגלשנים והציוד ויצאנו לרכב על הגלים. הדגל היה אדום, והים גלי יחסית, אך בהדרכה הנכונה של מדריכי אקווה סטימנה, וכמובן תוך שימוש בציוד הבטיחות הנחוץ, מהר מאד הבנו את התרגיל והתחברנו אל הגלים.

בסוף היום לקראת השקיעה יצאנו מהים, השתרענו על הדשא בקרבת המועדון, שתינו אכלנו,   התייבשנו וארזנו את עצמנו והציוד בחזרה על האיגניס שחיכתה לנו בצמוד למועדון.

היה כיף לשבור את השגרה והחום ולהתנסות בספורט קצת יוצא דופן, שעד היום חזינו בו בעיקר מהצד. קיץ ארוך עוד לפנינו וימים חמים רבים, לכן תהיו בטוחים שאנחנו עוד נשוב עם הגלשן אל החוף. וגם סוזוקי איגניס תהיה שם אתנו.

סוזוקי איגניס אקווה סטמינה מועדון גלישה

תודה למועדון הגלישה אקווה סטמינה בחוף תל ברוך צפון שהדריך ועזר לנו לעלות על הגל