אוזניות אלחוטיות מקצועיות Jabra Evolve2 65

אוזניות אלחוטיות מקצועיות Jabra Evolve2 65 הדור החדש

מאת: סמדר שני Smadar Shani

Jabra Evolve2 65 אוזניות אלחוטיות בסטנדרטים שלא הכרתם עד היום, עם סינון רעשים פסיבי, 3 מיקרופונים מקצועיים לאיכות שיחה מושלמת ולנוחות מירבית. שעה וחצי טעינה יספיקו לכם עד 37 שעות עבודה רציפות. חיבור אלחוטי שמאפשר לעבוד מכל מקום

הקורונה שינתה את סגנון החיים של כולנו, לאט לאט הפנמנו שאין מנוס מלסגל לעצמנו הרגלים חדשים המותאמים למציאות החדשה. מצד אחד אנו נדרשים לשמור על מרחק ומהצד השני להמשיך בשגרת החיים במינימום פגיעה.
למדנו לעבוד מהבית ולשמור על קשר עם המשפחה והחברים גם ב”שלט רחוק”. היום יותר מתמיד אנו נעזרים בטכנולוגיות מתקדמות המשפרות את איכות חיינו ומאפשרות לנו לעבוד ולתקשר מכל מקום ובכל מקום. סגנון החיים הנוכחי חיזק את המודעות והחשיבות בשימוש אוזניות אלחוטיות איכותיות ואת התרומה שיש להן על איכות התקשורת שלנו עם הסביבה. אם פעם חשבנו שאנחנו חייבים להתייצב במשרד מדי יום בשביל שהעבודה תתבצע,
המציאות שנכפתה עלינו ב”עידן” הקורונה, הוכיחה לנו שאנחנו יכולים לתפקד בצורה מיטבית מהבית ובעצם מכל מקום שנהיה. כל מה שנחוץ לנו זה מחשב נייד, טלפון חכם ואוזניות אלחוטיות מקצועיות שיידעו לסנן את רעשי הסביבה בצורה הטובה ביותר ויאפשרו לנהל שיחות ועידה, שיחות זום, פגישות וישיבות רבות משתתפים.
אממה.. מהר מאוד התבהר לי שעל מנת לייעל את הזמן ולהפיק את המירב מהיום שלי בלתי אפשרי להסתפק בזוג אוזניות המצ’וקמק שיש לי ואין מנוס מלרכוש אוזניות אלחוטיות מקצועיות. אחרי הכל אוזניות הפכו להיות אביזר חיוני ורב שימושי בשגרת היום שלי. יצאתי לסבב בירורים.. בכל זאת הטכנולוגיה משתפרת ומשתדרגת ודגמים חדשים יוצאים לשוק באופן תדיר.
היה חשוב לי למצוא את ה”אוזניות החכמות” שייתנו לי מענה טוב ומדוייק ויצדיקו את ההשקעה. אוזניות אלחוטיות באיכות שמע מעל הממוצע, עם טעינה מהירה, המאפשרות לעבוד בנוחות במשך שעות ושיכולות להתחבר ליותר ממכשיר אחד.

בדקתי את ההיצע בשוק האוזניות ומיקדתי את החיפושים בהיצע האוזניות של מותג האוזניות  JABRA מותג שזוכה למוניטין חזק בשוק האוזניות.
בהמשך להתרשמות מהפונקציות החדשניות בדגם Jabra Evolve2 65  הבחירה הייתה מתבקשת, מסתבר שמדובר באוזניות אלחוטיות שיוצרו בסטנדרטים הגבוהים ביותר והטכנולוגיה שמיושמת בהן שייכת
ל”דור החדש” של אוזניות :

  • סינון רעשים פסיבי
  • 3 מיקרופונים מקצועיים הממוקמים בצורה מיטבית לאיכות שיחה מושלמת
  • טכנולוגיה מתקדמת לחסכון באנרגיה עם שבב דיגיטלי חדשני שמאפשר עד 37 שעות עבודה רציפות.
  • חיבור אלחוטי המאפשר לעבוד מכל מקום
  • גרסת מונו/סטריאו
  • כבל אודיו מצורף לשימוש במידה ונגמרה הסוללה
  • חיבור אלחוטי שמתאפשר בזכות דונגל Jabra Link 380
  • חיבור USB-Aאו USB-C (בהתאם לסוג החיבור במחשב)

ביצוע ההזמנה היה פשוט וידידותי והתבצע באתר של חברת ביקונקט – המשווקת הבלעדית של המותג JABRA בישראל. האוזניות מוצגות באתר בשם “מערכת ראש אלחוטית סטריאו עם סינון רעשים פסיבי”
נדרשתי לבחור בין שני צבעים שחור ובז’. ההחלטה לא לבחור בצבע שחור “הכה מתבקש” התבררה כמוצלחת ביותר. כמו כן, שמחתי לגלות שביקונקט לא מחייבים על המשלוח שהגיע במהירות וביעילות.
קיבלתי לידיי את המארז בציפייה ובהתרגשות
מה בקופסא:
שמחתי לגלות ש Jabra מייחסים חשיבות לסביבה ירוקה. האוזניות מגיעות במארז מעוצב מנייר קשיח עשוי 100% חומרים ממוחזרים.
בחלקו הפנימי מופיע הסבר מלווה באיור על תפעול ראשוני והפנייה להוראות הפעלה בכל השפות האפשריות
כאשר פתחתי את המארז שמחתי לגלות ש Jabra משקיעים גם בעיצוב ולא רק בטכנולוגיה. בתוכו היה נרתיק יפהפה ומעוצב בצבע בז’ זהה לצבע של האוזניות,עשוי חומר איכותי, לא תופס נפח ואידיאלי לנסיעות. בתוכו כיס פנימי עם אחסון בטיחותי ל USB לחיבור למחשב. האוזניות עצמן מהממות ביופיין ומעוצבות בסטייל חדשני ומדליק.עשויות מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד. כאשר הצמדתי את האוזניות לצדי האוזניים לשמחתי הם התאימו כמו כפפה ליד. מסתבר שריפוד האוזניות עשוי מחומר ייחודי “זוכר צורה” אשר מתאימות את עצמן למבנה האוזן.
ריפוד האוזניים מעוצב בזווית ייחודית וחכמה המסננת רעשים בסטנדרט מדהים שלא הכרתי עד כה. התפעול הראשוני ידידותי ופשוט ויש גם “פקודות קוליות” המאפשרות להתמצא במצב הסוללה, חיבור לבלוטוס וכדומה

Jabra יישמו בדגם Jabra Evolve2 65 את הטכנולוגיה החדשנית ביותר וניכר שיש הקפדה על כל פרט:
בחלקו הפנימי של ריפוד האוזניים מופיעה בצד הימני האות R ובצד השמאלי מופיעה האות L
לצדה הימנית של האוזנייה זרוע מיקרופון חכמה מאפשרת לשלוט בקבלת או דחיית שיחות באמצעות הזזתה ממצב שיחה (מול הפנים) למצב מנוחה (ליד האוזן).
מקשי השליטה בשיחות ממוקמים גם הם על גבי האוזניה במיקום נוח ונגיש.
איכות השמע בלתי מתפשרת. בזכות רמקולים בקוטר 40 מ”מ המונעים זליגת סאונד
איכות השיחה ברורה ונקייה, בזכות 3 מיקרופונים מקצועיים במיקומים אופטימאליים.המאפשרים טווח שיחה באופן ברור עד 15 מטר
נורית חיווי BusyLight מופעלת ומאותתת לסובבים כשאתם בשיחה וניתן לראותה מכל זווית אפשרית.
הטעינה מרשימה במהירות יוצאת דופן, באוזניה מסתבר שולבה טכנולוגיה מתקדמת לחסכון באנרגיה יחד עם שבב דיגיטלי חדשני שביחד מעניקים לה עד 37 שעות עבודה רציפות.
רבע שעה טעינה הספיקו לנו ל 8 שעות עבודה. שעה וחצי טעינה הספיקו לנו 37 שעות עבודה רציפות! במידה ונגמרה הסוללה- ניתן תמיד להשתמש בכבל אודיו המצורף לערכה.
החיבור האלחוטי מתאפשר בזכות דונגל Jabra Link 380 המצורף לערכה- המגיע בחיבור USB-A או USB-C (בהתאם לסוג החיבור במחשב).
Jabra Evolve2 65 תומך בסקייפ ביזנס, זום ביזנס
אפשרות עתידית לשדרוג גרסה דרך אפליקציית Jabra Xpress.
אישור רשמי לשימוש עם מערכות UC
ניתן להשיג גם וריאנט המותאם ל- Microsoft Teams -כך שהחיבור הוא מושלם והעבודה קלה במיוחד.
מעמד טעינה – המלצה שלנו לרכוש בנפרד את מעמד הטעינה האיכותי שמותאם לדגם של האוזניות ומשמש גם כמעמד מעוצב ונוח וגם לטעינת האוזניות בזמן שאינן בשימוש

ההשקעה בדור החדש של אוזניות אלחוטיות מקצועיות Jabra Evolve2 65 התבררה כדאית ביותר, מדובר בשדרוג רציני בחווית העבודה מהבית ושיפור משמעותי בביצועים ובאיכות החיים. נוכחתי להבין את המשמעות והחשיבות בשימוש אוזניות אלחוטיות איכותיות. מסנן הרעשים ונורת החיווי שמופעלת באופן אוטומטי כאשר אני בשיחה מאפשרים לי לעבוד בריכוז מקסימאלי מכל מקום, ומסייעים לי להפיק את המירב מהיום שלי ולשתף פעולה עם הסביבה בקלות וביעילות. abra Evolve2 65 בהחלט מעלים את הרף עבור שיחות עבודה!

מחירים:
אוזניות אלחוטיות מקצועיות Jabra Evolve2 65: מחיר 1099 ש”ח
מעמד טעינה לאוזניות אלחוטיות מקצועיות Jabra Evolve2 65: כ- 500 ש”ח

ניתן להשיג באתר ביקונקט