דבלינר וויסקי

דבלינר | וויסקי אירי משובח

מאת: סמדר שני Smadar Shani

יורוסטנדרט ממשיכה בצמיחה המתמדת ומצרפת לרשימת המותגים את דבלינר Dubliner מותג הוויסקי האירי השני בעל הצמיחה המהירה ביותר בעולם. Geoff Speiran השגריר של “גלובל וויסקי” ליווה את אירוע טעימת הויסקי בישראל. והציג ארסנל מרשים:

 

דה דבלינר וויסקי אירי סינגל מאלט 10 שנים

דה דבלינר וויסקי אירי סינגל מאלט 10 שנים

דה דבלינר וויסקי אירי סינגל מאלט 10 שנים – 321 ש”ח. תכולה 700 מ”ל.42% אלכוהול. כשר  ויסקי אירי סינגל מאלט משובח עשוי 100% מאלט שעורה, נח בחביות בורבון למשך 10 שנים. ניחוח מתקתק טעמי טופי ווניל  עם רמזים של דבש ובושם שמנים. ההשפעות החזקות של עץ האלון מעניקים תוצאה משובחת של ויסקי ברמה אחרת. מיוצר בכמויות מצומצמות.

דה דאבלינר וויסקי אירי מאסטר דיסטילרס רסרב MDR

דה דאבלינר וויסקי אירי מאסטר דיסטילרס רסרב MDR

דה דבלינר וויסקי אירי מאסטר דיסטילרס רסרב MDR- 189 ש”ח. תכולה 700 מ”ל. 42% אלכוהול. כשר
המאסטר דיסטילרס המפורסם, דאריל מקנאלי בחר ועירבב מבחר של 7 סינגל מאלטים ייחודיים עם ויסקי דגנים איריים אשר מיושנים בחביות בורבון עד 10 שנים ברמת אלכוהול של 42%.
התוצאה ויסקי עשיר בצבע ענבר עם ניחוח פירותי ומלטי וניחוחות וניל ופרופיל טעם חלק, מאוזן,מתובל מעט,אך עדיין עשיר

דה דבלינר וויסקי אירי-בורבון קאסק

דה דבלינר וויסקי אירי-בורבון קאסק

דה דבלינר וויסקי אירי-בורבון קאסק . מחיר -119 ש”ח. תכולה 700 מ”ל. 42% אלכוהול. כשר בורבון קאסק מיושן בחבית בורבון הנו תוצר של רצון להנגשה מושלמת של ויסקי אירי למי שמחפש ויסקי שהוא נגיש, חלק ושעובד באותה המידה גם על קרח, גם כתוספת מצויינת לקפה אירי או בקוקטיילים. דבלינר מיוצר על ידי “מזקקת דאבלין ליברטיס”, מזקקה פעילה חדשה שממקומת במרכז המקורי של זיקוק ויסקי בעיר דבלין, אירלנד.
טעם חלק ומעודן, בעלי צבעים חמים ומוזהב בעל ארומות קרמל רך מאוזן עם ניחוחות עדינים של תפוח ירוק.

 

דד ראביט

דד ראביט

דד ראביט. מחיר -245 ש”ח. תכולה 700 מ”ל. 44% אלכוהול. כשר. דד ראביט מותג הוויסקי האירי של כנופיות ניו יורק המפורסמות.חלמו עליו,זיקקו אותו וייצרו אותו באירלנד. וויסקי סמיך שמרגיש כמו נוזל של דבש .
ניחוחות של בורבון וניל והתפוצצות של תבלינים באף.
מיזם יצירת ויסקי היא מיזם ייחודי של הבעלים (ילדי מהגרים איריים) של הבר הניו יורקי המפורסם “דד ראביט” הממוקם במנהטן וזכה לא פחות מפעמיים בתור הבר הטוב בעולם. לאחר שנות פיתוח הושג ויסקי מדהים המיושן 5 שנים ארוכות

 

דה דאבלינר ליקר וויסקי

דה דאבלינר ליקר וויסקי

דה דבלינר ליקר וויסקי. מחיר- 119 ש”ח. תכולה 700 מ”ל. 35% אלכוהול. כשר  דה דבלינר ליקר וויסקי על בסיס וויסקי אירי מושך אליו את אוהבי הויסקי האיריים ואת קהילת צרכני הויסקי בעולם. שילוב מדהים של ויסקי אירי משובח וחלת דבש מתוקה ותחושת קרמל אקזוטי. הצעת הגשה: על קרח ,כקוקטייל, אחרי ארוחה

דבלינר וויסקי אירי

פרטי ויסקי נוספים שטעמנו ואהבנו:

Oak Devil וויסקי אירי – 5 שנים נוצר ברובע ליברטיז בדבלין באירלנד. הליברטיז 5 שנים הוא וויסקי שהתיישן 5 שנים בחביות ברבן אמריקאי. זוקק פעמיים. וויסקי שהוא שילוב של גריין וויסקי וסינגל מאלט. עשיר בטעם , רך והרמוני. אירי במיטבו.

Copper Alley וויסקי אירי – סינגל מאלט 10 שנים על שם הרחוב העתיק ביותר בדבלין. מקום בו יוצר המטבע האירי הראשון מנחושת. וויסקי בעל צבע זהב מבהיק. עם ארומה משכרת. דבש קינמון ותפוחים משתלבים בטעם מלא, עשיר והרמוני. הסיומת מלאה וארוכה.

Murder Lane וויסקי אירי – סינגל מאלט 13 שנים  על שם רחוב עתיק במרכז דבלין בו קיפחו אירים רבים את חייהם תוך רצון לחצות אותו. אזור רווי פשע ואלימות. צבע זהב עמוק. ארומות של שקדים , מרציפן, ווניל ודבש .
טעם עמוק ומסחרר, רב שכבתי, משלב מתיקות , נגיעות תבלינים ורמזים לאפרסקים ופרי טרופי. הסיומת ארוכה ומתמשכת.

טיפ: טיפה של מים בוויסקי תשחרר מחול נוסף של ארומות וטעמים.