יקב בנימינה

יקב בנימינה מציג 4 יינות

מאת: סמדר שני Smadar Shani

יקב בנימינה מציע לקראת הפסח 4 יינות מעולים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות לצד תהליכי ייצור מסורתיים-קלאסיים והשקעות רבות בכרמים ובזני הענבים, המוצגים בקשת רחבה של יינות איכות המתאימים לכל אירוע ולכל חך

 

בנימינה- אודם 2016 מסדרת אבני החושן 

אודם 2016 מסדרת אבני החושן. מחיר – 90 ש”ח

אודם 2016 מסדרת אבני החושן הרכב זנים: 88% סירה, 12% ויונייה, אזור גידול: סירה – מבוא חמה -רמת הגולן. ויונייה שומרייה –צפון הנגב
אבני החושן הינן אבנים יקרות אשר היו משובצות על אפודו של הכהן הגדול. כפי שנבחרו אבנים אלו בקפידה, יקב בנימינה בחרו ענבי יין איכותיים ממיטב הכרמים אשר שובצו לידי יצירה המשקפת את השאיפה המתמדת ליצור יינות טובים ומרגשים.
סדרת אבני החושן מבית יקבי בנימינה, מייצגת  את פרי יצירתם של הייננים, אשר מנצחים על מרכיבי היצירה ואמונים על המשימה ליצור יינות באיכות הגבוהה ביותר ללא פשרות.
רשמי טעימהאודם 2016 הוא יין בעל גוף בינוני ומבנה מרוכז, המאוזן ברעננות טובה ומלווה בניחוחות פרי יער סגול, פרחים ותיבול מפולפל. הוא מוכן לשתיה כבר כעת אך ימשיך ויתפתח בשנים הקרובות.
היין מלווה מצוין למנות בשר טלה, חזה ברווז וגבינות קשות ועשירות טעם.

בנימינה מרלו רזרב 2017

בנימינה מרלו רזרב 2017. מחיר – 60 ש”ח

בנימינה מרלו רזרב 2017 יין אדום יבש. זן הענבים: %100מרלו. אזורגידול: הגליל העליון
רשמי טעימה: בנימינה רזרב מרלו מאופיין בבשלות מאופקת ואיזון מצוין בין רעננות וריכוז טעמי הפרי הבשל. תנאי ההבשלה ושילוב סוגי הקרקע הניבו ענבים עשירים בצבע, בארומות ובטעמים, עם חומציות תומכת ומורכבות גבוהה. דילול בכמות היבול במספר כרמים סייעה להשיג איזון מושלם.
היין בעל צבע אדום עמוק וניחוחות עזים של פטל אדום, שזיף בשל, תבלינים מתוקים וניחוח עדין של שוקולד וקפה קלוי. ליין מבנה מלא, המאוזן בין רעננות לבשלות עם טעמי פרי שחור ארומטי, תבלינים ומעט מינרליות וסיומת ארוכה ומהנה.

בנימינה- יוגב קברנה סוביניון-שיראז 2018

יוגב קברנה סוביניון-שיראז 2018. מחיר – 39

יוגב קברנה סוביניון-שיראז 2018 יין אדום יבש. הרכב הזנים: קברנה סוביניון, שיראז. אשכולות הקברנה סוביניון והשיראז נבצרו בכרם של יוני לבשטיין בקיבוץ מבוא חמה
רשמי טעימה: יין בעל ארומת פרי אופיינית, אשר רומזת לפירות יער ומופיעה על רקע אלגנטי ונעים של עץ אלון עם נוכחות קלה של וניל.
היין בעל גוף בינוני, הוא מוכן לשתיה כיום וישמר היטב במהלך שלוש השנים הקרובות.
היין עובד מצויין עם סלטים ובשרים בסגנון ים תיכוני ולצד גבינות קשות וארומטיות כגון: פקורינו וקיצ׳וטה.

 

בנימינה רזרב סמיון 2018

בנימינה רזרב סמיון 2018. מחיר – 60 ש”ח

בנימינה רזרב סמיון 2018  יין לבן יבש. הרכב זני ענבים: סמיון 90%  סוביניון בלאן 10%. אזור גידול: רמת סירין גליל תחתון.
רשמי טעימה: בנימינה רזרב סמיון הוא יין לבן יבש בעל אופי מרענן, פריך וקיצי. שפע ארומות של פירות קיץ בשלים כמו מלון ואפרסק לבן וכן מעט הדרים. בטעימה היין מהודק מאד, יבש, מינראלי ובעל נוכחות ואינטנסיביות טובה. טמפ’ הגשה 8-10°C .