בית ספר לצילום סטודיו גברא 

קורס צילום הכשרה מקצועית מטעם משרד העבודה

קורס צילום הכשרה מקצועית מטעם משרד העבודה

שירות התעסוקה הישראלי פועל באמצעות האגף להכשרה מקצועית והוא מספק מענה לישראלים רבים המעוניינים לקדם את העתיד התעסוקתי והקריירה שלהם. משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים אחראי על ההכשרות המקצועיות בכל רחבי המדינה, אלו הכשרות מקצועיות וברמה הגבוהה ביותר שמטרתן לסייע לישראלים רבים לקדם את הקריירה שלהם ולעבוד במקצועות נדרשים ומבוקשים.

קורס צילום מוכר כהכשרה מקצועית

במסגרת ההכשרה וההסבה המקצועית מטעם משרד העבודה אפשר לבחור מסלול ללימודי צילום. מטרת ההכשרה המקצועית היא להקנות מקצוע המאפשר לאדם ליהנות מקידום תעסוקתי וסיכוי גבוה למצוא עבודה ולפתח קריירה טובה בתחום העיסוק החדש. הזכאות להכשרה מקצועית נבחנת על ידי יועצי ההשמה בלשכת התעסוקה, ובאופן כללי ניתן לקבל הפניה להכשרה מקצועית בתחום הצילום או בתחום אחר כאשר למקצוע הנוכחי של האדם אין דרישה במשק המקומי ובמקרים בהם האדם זקוק לעדכון מקצועי בתחום עיסוקו, או במקרים בהם מפאת מצבו הבריאותי הוא אינו יוכל לעסוק במקצוע הנוכחי שלו.

מי זכאי למימון של קורס צילום במסגרת הכשרה מקצועית?

המימון של קורס צילום במסגרת ההכשרה המקצועית מיועד רק לזכאים המופנים מגופים המוסמכים לכך, ביניהם גופים כמו שירות התעסוקה ומרכזי הכוונה. אפשר להגיש בקשה לקבלת מימון להכשרה מקצועית גם באופן עצמאי דרך לשכת התעסוקה באזור המגורים. המימון של לימודי צילום במסגרת ההכשרה המקצועית מיועד למי שרוצה לרכוש מקצוע או לעבור הסבה מקצועית לתחום הצילום, חשוב לציין כי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים משתתף במימון חלקי של הקורס בהתאם לזכאות המגיעה לאדם.

קורס צילום מאושר מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

חשוב לציין כי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים אחראי על התוכן הלימודי, הוא מפקח פדגוגית ומקצועית על הקורסים השונים, ובהם קורס צילום, הלימודים מתקיימים בבתי ספר פרטיים העומדים בדרישות, בסוף הקורס התלמיד זוכה לתעודה מקצועית מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

זכאים המעוניינים ללמוד קורס צילום יכולים לבחור לימודי צילום בסטודיו גברא. בית הספר לצילום הנחשב לוותיק ולמוביל בתחומו בישראל, הוא מוסד לימודים מאושר על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בהתאם לזכאות הנקבעת על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ניתן לבחור בכל אחד מהקורסים המוכרים לצילום, וליהנות גם ממימון חלקי בהתאם לתנאי הזכאות.

קורס צילום בסטודיו גברא מתאים למובטלים ולמועסקים המעוניינים לעבור הכשרה או הסבה מקצועית, כל עוד הם עומדים בתנאי הזכאות. כדאי לדעת כי הקורס מוכר גם לחיילים משוחררים, הם יכולים לממן את הקורס באמצעות כספי הפיקדון שלהם.

מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי הקורס?

בוגרי קורס צילום במסגרת ההכשרה המקצועית זוכים לידע מקצועי ולניסיון מעשי בתחום הצילום. הקורסים המתקדמים מעניקים מעבר לידע הבסיסי גם הבנה ומיומנויות בתחום הצילום, והבוגרים מפתחים שפה אישית וייחודית ומסיימים את הקורס עם תיק עבודות מרשים. בוגרי הקורס יכולים להתחיל בקריירה של צלמים לכל דבר אך מומלץ להשקיע בלימודים נוספים כדי להעמיק את הידע ולרכוש כלים מתקדמים יותר.

סטודיו גברא הוא בית הספר המקצועי ביותר בישראל לצילום, לבית הספר יש שלוחות ברחבי הארץ, וכל הסטודנטים זוכים לתנאים אופטימליים וללימודים חווייתיים ומעמיקים במגוון מסלולי לימוד בתחום הצילום.
ללימודי צילום  לחץ כאן!

קרדיט: בית ספר לצילום סטודיו גברא