צ'אקו סנדלים

סנדלי צ’אקו- עכשיו גם בישראל!

מאת: רותם אלתר

אז מה חדש בזירת הסנדלים? צ’אקו!

קיץ 2018 מסתמן כעונה שאומרת ביי לסנדלים המסורבלים מהחומרים הכבדים – עור, זמש ודומיהם ומברכת בחיבוק את כניסתם של טרנד סנדלי הספורט. הבשורה האמיתית מגיעה מהמותג הנחשב צ’אקו שהצליח לחולל היסטריה סביב הסנדלים בארה”ב ובעולם, המשימה הבאה להחזיר את הסנדלים לרגלי גברים ונשים בישראל, כחלופה מרעננת לכפכפי האצבע המסורתיים.

סנדלי צ'אקו מומלצים

אם יצאתם לאחרונה לסיבוב ב”מתחמי אופנה,” בתחום ההנעלה יש מבחר מפה ועד מדריד. וכשזה מגיע לסנדלים, המצב לא מזהיר. אם יש פריט אפנה אחד שזוכה להערכה הכי מינימלית, אלו ללא ספק סנדלים. הם תמיד נחשבים עתיקים, מיושנים, זקנים, עייפים… די! נמאס לנו, ואנחנו דורשים יותר! עכשיו הגיע הזמן לתת יותר כבוד לסנדלים  בכל זאת, כשאתם תקועים בלב לבו של הקיץ המזרח תיכוני, רק המחשבה על נעל סגורה מספיקה כדי להעלות בכם אגלי זיעה. נכון ?

סנדלי צ'אקו סנדלים מומלצים

צ’אקו פורץ את המסגרות של הסנדלים שאנחנו מכירים עד כה, ומציג אותם כפריט אפנתי ונכון! סנדלי המטיילים המשמימים כבר לא איתנו, וטוב שכך – הם משדרים את כל מה שאתם לא רוצים להיות: עייפים, ישנים, ומנותקים מהדופק האפנתי שלנו. רוצים הוכחה מכרעת? אייקון האופנה מישל אובמה נתנה אישור רשמי כשתועדה נועלת דגם מדליק של סנדלי צ’אקו, בשילוב עם חצאית אופנתית וקלילה ויצרה היסטריה סביב הסנדלים. סטודנטים מצד אחד וסלבריטיז מהצד השני אימצו את הצ’אקוס. ברחוב, בעבודה, באוניברסיטה, בים, וכן – לפעמים גם על השטיח האדום וגם על מנת לתת אקסטרה פוש ללוק של הגבר הישראלי שחום ושחור שולטים בכפות הרגליים שלו.

צאקו סנדלי מטיילים מומלצות

שיטוט באתר של צ’אקו חושף רצועות של כחול, חום, שחור… ואז זה מכה בכם! משבצות בתכלת וורוד… פסים בגוונים של כתום… ציורי הרים, המבורגרים ופיצות, קקטוסים, אפילו פאקמן. פאקמן!!! אתם קולטים שאתם יכולים להסתובב עם פאקמן על הרגליים?? המגוון עושה לנו טוב בעיניים ובלב. פתאום אפשר לשלב סנדלים במלתחה שלנו בלי להתבאס. הם כבר לא משהו שאנחנו נועלים על הרגלים כי זה מה שיש. אנחנו נועלים אותם כי הם קוליים ונראים מעולה ועובדים מצוין עם כל דבר.

סנדלי מטיילים צ'אקו מומלצים

וזה עוד אחד מהקטעים האדירים של סנדלי צ’אקו – יש לכם עשרות אפשרויות לפרסונליזציה של הסנדל. רוצים לשלב רצועות פלמינגו עם רצועות עקב בצבע מלא? לכו על זה. רוצים את לוגו בצבע אחר? אין בעיה. רוצים טקסט רקום במבחר פונטים? קיבלתם. מה לגבי צבע התפרים? גם. אפילו סגנון הרצועה ניתן לבחירה – עם או בלי לולאה לבוהן. צ’אקו משקיעה לא פחות בגזרת הטכנולוגיה, הסנדלים של צ’אקו לא “תופסים” ריח, רצועות הפוליאסטר קלילות וניתנות לכוונון לפי גודל כף הרגל לאחיזה מרבית; סוליות ארגונומיות עשויות שכבת פוליאוריתן וגומי בטכנולוגיית Chaco Grip המתאימות לשטח אורבני ולטבע.

סנדלי צ'אקו איכותיים ומומלצים

צ’אקו  יצר מהפך והעביר את הסנדלים מהשטח לשטיח האדום. סביר שגם אתם תשמחו לנעול אותם מחוץ לשעות העבודה ואפילו למשרד אלא אם אתם עובדים בסביבת עבודה קפדנית במיוחד.

להשיג ברשת למטייל, רשת ריקושט וחנוית מטיילים מובחרות ברחבי הארץ.