בושם חדש לגבר של מון בלאן

Montblanc Explorer בושם חדש לגבר

מאת: סמדר שני Smadar Shani

 הבושם EXPLORER של מותג האקססוריס האיטלקי מון בלאן בניחוח גברי מרתק בנוי מיומן מסע של מרכיבים שנאספו בכל קצוות תבל

 

 בושם חדש לגבר של מון בלאן

 Montblanc Explorer מגלם בניחוח את מהותו המרכזית של המותג למסעות מרתקים וגילוי ארצות. המסע של מון בלאן אקספלורר ממשיך גם בתהליך של עיצוב הבקבוק: ראשית בהמבורג, נקודת המוצא ההיסטורית שלו, תוך שהוא עושה עצירת ביניים בפירנצה, היעד של מוצרי היוקרה המפורסמים. נדן דמוי עור עוטף את הבקבוק עם הדפס אלגנטי של עור ספיאנו יוקרתי המופיע על יצירות מון בלאן מאז 1926. סמל הכוכב המעטר את כל מוצרי העור של מון בלאן מיוצר באופן בלעדי בהמבורג. השרוול והסמל מורכבים ביד במפעל עיבוד העורות של מון בלאן בפירנצה, היכן שרוב מוצרי העור היפים להפליא של מון בלאן מעוצבים ומיוצרים. כך הבושם החדש של מון בלאן תופס בגאווה את מקומו כאביזר גברי בלתי נפרד לצד העטים המפורסמים הארנקים ודומיהם. הבקבוק עצמו מזכיר את שני חצאי כדור הארץ והיעדים הרבים שנחקרו במהלך המסע בעולם הניחוחות. הבקבוק המעוגל העשוי מזכוכית עבה המסמלת איתנות נצחית. בתחתית הבקבוק, כאוצר מיתולוגי, מצוי הסמל של מון בלאן, הכוכב האיקוני המייצג את ששת הקרחונים של ההר הגבוה ביותר באירופה.

 תווים עליונים: התווים העליונים מתפרצים עם ניחוח ברגמוט שופע מאיטליה, המגלה את הצד הזוהר, האנרגטי והאופטימי של לב הבושם. המרכיב יוצר תשוקה פתאומית לצאת למסע לחלקו הדרומי של כדור הארץ. הברגמוט משתלב עם התווים הגבריים של מרווה צרפתית ופלפל וורוד חריף.

תווי ליבה: תווי הלב של מסע זה לוקחים אותנו לחלק המרוחק ביותר של האיטי: בחלק הדרומי-מערבי ביותר של האי, היכן שהווטיבר המעודן ביותר מיוצר באופן אורגני ובגידול בר-קיימא. שמן הווטיבר של האיטי אהוב על אמני הבשמים מכל רחבי העולם הודות לגווניו המעושנים והרמז הקל של אגוז לוז.

תווי בסיס:התחנה האחרונה במסע של מ.ב אקספלורר, לוקחת אותנו לאינדונזיה, מזרחית לבורנאו, בלב יערות הגשם. שם מתגלה סוג חדש של פאצ’ולי באיכות שאין שני לה. פאצ’ולי זה פותח באופן בלעדי למען הבשמים של מון בלאן.   הוא מעצים את תווי העור והקקאו לצד ניחוחות דמויי ענבר המופקות ממולקולה בלעדית המעניקה בהדרגה חמימות לבושם.

 Montblanc Explorer א.ד.פ 100 מ”ל, מחיר 299 ש”ח , להשיג ברשתות הפארם