פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח – למי זה עשוי להתאים ומהם היתרונות?

פיסול אף ללא ניתוח – למי זה עשוי להתאים ומהם היתרונות?

בין אם התחלתם לקרוא באינטרנט הכול אודות ניתוחי אף, או לא, רוב הסיכויים שבוודאי שמעתם על עיצוב אף שאינו כירורגי. במקום לעבור ניתוח כירורגי הכרוך בחודשים של החלמה, אפשר לקבל זריקה של חומר מילוי ולעצב את האף באופן שיסווה מיידית חוסר אחידות באף. 

בעולם אידיאלי נשים וגברים בכול הצורות, הגדלים והצבעים היו נחשבים ליפים. או טוב מזה – היופי בכלל לא היה משנה לאף אחד. אבל אנחנו חיים בעולם אחר, וכתוצאה מכך, אנשים נאחזים בדיאטות, באימוני כושר ובניתוחים קוסמטיים, כדי להיראות מושכים ויפים.

למרבה המזל, היום, לצד ניתוחי האף הפופולריים, צץ הליך חדש ולא כירורגי – פיסול אף ללא ניתוח.

ניתוח אף מסורתי

ניתוח אף יכול לשנות את כלל מראה הפנים. תוצאות הניתוח תלויות בציפיות שהבעתם, בהמלצות המנתח ובמיומנויות שלו. ניתוח אף מוצלח אמור להשיג מראה חדש אבל עדיין טבעי.

ניתוח זה מתבצע בהרדמה מקומית או כללית, במהלכו הרופא מבצע חתכים בנחיריים כדי לקבל מעבר לעיצוב מחדש של העצם והסחוס של האף. תוצאות הניתוח הן קבועות.

אבל לאחרונה, נכנס לשוק העיצובים הפלסטיים שחקן חדש – פיסול אף ללא ניתוח.

מהו פיסול אף ללא ניתוח?

יש אנשים שמהססים לעבור הליך פולשני כמו ניתוח אף. עבורם, האפשרות לעיצוב אף שאינו כירורגי הוא אחד החידושים המאפשרים להם לשנות את צורת האף ללא ניתוח וללא חתכים.

אבל איך זה עובד?

במקום לעבור ניתוח שבמהלכו המנתח יזיז או יגלף את עצם האף הטבעית, כל מה שנדרש הוא הזרקה של חומצה היאלורונית. נוזל אשר יכול לשנות לשפר את צורת האף שלכם באופן דרמטי.

מהם היתרונות של עיצוב האף ללא ניתוח?

  • הליך פשוט ולא פולשני – עיצוב אף שאינו כירורגי נעשה באמצעות הרדמה מקומית ונמשך בדרך כלל כ-20-15 דקות. הרופא לא צריך לבצע חתכים כדי להרים את עור האף, במקום זאת, הוא מזריק כמויות קטנות של חומר מילוי עורי לחלקים שונים של האף, כדי לפסל בעזרתם את קווי המתאר הרצויים.
  • תוצאות מיידיות – ניתוח אף קבוע כרוך בתקופת התאוששות ארוכה עם נפיחות וחבלות שיתנוססו על הפנים בשבועות הראשונים, ולעתים גם בחודשים הראשונים שלאחר הניתוח. זמן ההחלמה הממוצע נע בין שבועיים לשלושה, ואת התוצאות המלאות תוכלו לראות בדרך כלל כעבור שנה מהניתוח. לעומת זאת, עיצוב אף שאינו כירורגי הוא הליך שיכול להתבצע בהפסקת הצהריים, כך שתוכלו לחזור למשרד לפני שמישהו בכלל יבחין או יחשוד במשהו. 

במהלך עיצוב האף באמצעות הזרקות תהיו ערים ותוכלו לראות איך בדיוק צורת האף שלכם משתנה. שיטה זו מעניקה לכם שליטה כי תוכלו להציע ולהדריך את הרופא תוך כדי ההליך, על מנת להשיג את קווי המתאר המדויקים שאתם רוצים.

  • פחות סיכון – כל הליך קוסמטי כרוך בסיכונים, אבל מטבע הדברים ההליכים הניתוחיים מסוכנים יותר מאלה שמתבצעים ללא ניתוח. אם תחקרו קצת את הנושא, תתייעצו עם רופא מיומן ותפעלו לפי ההנחיות שקיבלתם לגבי ההתנהלות לאחר ההזרקה – כנראה שאין לכם מה לדאוג מפני פיסול האף ללא ניתוח.
    • השינוי זמני ולא קבוע – תמיד אפשר להתחרט. בניגוד לניתוח אף שתוצאותיו קבועות, פיסול אף ללא ניתוח מציע תוצאות זמניות. העיצוב יחזיק מעמד בדרך כלל בין חצי שנה לשנה. אמנם, המשמעות היא שתצטרכו להגיע לקליניקה אחת לכמה זמן כדי לחדש את עיצוב האף – אבל זה גם אומר שבכול עת שלא תהיו מרוצים מהתוצאה תוכלו די בקלות לשנות אותה.
  • משתלם יותר מניתוח אף – בהשוואה לעלות של ניתוח אף ממוצע, שיכול לנוע בין 16,000-5,000 שקלים (תלוי במורכבות השינוי המבוצע באף), עיצוב האף ללא ניתוח עולה בין 3,500-1,500 שקלים. 

מה עוד חשוב לדעת?

  • יש לזכור שאין דבר כזה ׳אף מושלם׳. לפעמים, אתם אולי יודעים בביטחון איך בדיוק אתם רוצים שהאף שלכם ייראה, אבל סביר להניח שהרופא ימליץ על העיצוב המתאים ביותר למבנה הפנים שלכם.
  • יש חשיבות רבה לבחירת הרופא הנכון, כי הוא זה שישפיע על מידת שביעות הרצון שלכם מהתוצאות.
  • אל תשכחו שעיצוב האף הטוב ביותר הוא העיצוב שמציע מראה טבעי, גם אם בעיניכם הוא פחות מושלם מכפי שחלמתם. מה לעשות? לא לכולנו מתאים אף קטנטן וסולד!
קרדיט: dream nose