החל שיווק הדור החדש של ג’יפ צ’רוקי

מותג רכבי השטח היוקרתי ג’יפ ממשיך לחדש את היצע הדגמים שלו בישראל. לאחר שהחלו השנה לשווק את ג’יפ קומפאס הקומפקטי ואת הרגנלר האייקוני החדש, מגיע לישראל ג’יפ צ’רוקי מהדורתו העדכנית. מדובר במתיחת פנים מקיפה לדגם שהוצג בשנת 2014 ומתחרה בנישה של רכבי הפנאי היוקרתיים דוגמת אאודי Q5 וב.מ.וו X3.

ג’יפ צ’רוקי החדש זכה לעיצוב עדכני ומודרני יותר, אך גם מעט סולידי יותר בהשוואה למקור האוונגרדי. עם זאת הוא עדין שומר על קשר עיצובי ישיר לקו הדגמים של ג’יפ ביקר בזכות השבכה המסורתית בעלת שבעת החריצים. תא הנוסעים של ג’יפ צ’וקי עוצב מחדש, ומעתה הוא כולל מערכת מולטימדיה מתקדמת בעלת מסך מגע, דרכה ניתן לשלוט על מערכות הרכב השונות, כולל מערכת בחירת מצבי הנהיגה.

2019 Jeep® Cherokee Limited

לדור החדש של הצ’רוקי מנוע טורבו חזק ומתקדם בנפח 2.0 ליטר המספק 272 כ”ס, המשולב עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת תשעה יחסי העברה. כמו כל ג’יפ שמכבד את עצמו, יכולת השטח באה לידי ביטוי בזכות מערכת הנעה כפולה חכמה המחלקת את הכוח לפי תנאי הדרך, יחד עם אפשרות בחירה בין מצבי נהיגה שונים בהתאם לסוג הקרקע ומרווח גחון מרשים של 20 ס”מ.

מחירו של ג’יפ צ’רוקי בישראל מתחיל ב-265 אלף ש”ח ברמת גימור ‘לוגינטיוד’ הכוללת מפרט אבזור עשיר שבו בין היתר מושבים מחוממים ומתכווננים חשמלית, תאורת LED קדמית ופתיחה חשמלית לדלת תא המטען. כמו כן ניתן לקבל את ג’יפ צ’רוקי ברמת גימור ‘לימטד’ היוקרתית הכוללת גם ריפודי עור נאפה איכותיים וגג שמש פנורמי.