שעון חדש מון בלאן

 שעון חדש לגבר מבית מון בלאן MontBlanc

מאת: סמדר שני Smadar Shani

מותג שעוני היוקרה מון בלאן MontBlanc משיק את Montblanc Exo Collection

מותג שעוני היוקרה מון בלאן MontBlanc, המשווק בישראל בבלעדיות על ידי חברת פלאנט טיים,משיק את קולקצייתMontblanc Heritage Chronometrie Exo  במהדורה מוגבלת.

שעון חדש מון בלאן בקולקציה החדשה של מון בלאן דגם על זמני של שעון במראה אלגנטי ויפהפה, עם צבעים מנוגדים של שחור, לבן וזהב אדום ונגיעות צבע של אדום וכחול שמים. מדובר בפריט ייחודי, במהדורה מוגבלת, אשר עוצב בהשראה לדגם ה- Minerva  האייקוני של המותג, אשר הושק בשנות ה– 20, היה מיועד לחקר הרים ולשימוש צבאי והתאפיין בדייקנות ובעמידות. השעון של מון בלאן מקולקציית Heritage מגיע בפרשנות עכשווית ומתוחכמת, לשעון יוקרתי   ודיוק מקסימלי, עם יהלום בצורת סמל המותג מון בלאן – הכוכב ועם מסגרת שעון ומחוגים העשויים 14 קראט של זהב אדום. השעון מגיע עם מספר פונקציות זמן ל- 88 אזורי זמן שונים, שעון עצר לשניות, תאריך ועוד. השעון בעובי 44 ס”מ, עם לוח שעון קרמי שחור, עמיד לשריטות ובעל תנועה מכנית.

המותג מון בלאן בהשראת ההר הנישא Mont Blanc שפסגתו עטורת השלגים שעל שמו נקרא המותג, היא סמל לאיכות הגבוהה של מוצרי האופנה שעליהם מוטבע הכוכב הלבן הבוהק.  מון בלאן הוא מותג לייף סטייל שמציע עטים, שעונים, תיקים, ארנקים, חגורות, מחברות ומוצרי עור נוספים.

מותג היוקרה MontBlanc  משווק בישראל בבלעדיות על ידי חברת פלאנט